Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2008-10-17 14:36:08

Ewel

Miss Lutego 2008                      Miss Czerwca 2008

-
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 155

Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne Whibley z domu Lavigne (ur. 27 września 1984 w Belleville w prowincji Ontario) – kanadyjska piosenkarka pop i pop rock autorka piosenek, projektantka mody, aktorka. W 2006, Canadian Business Magazine umieścił ją na siódmym miejscu najbardziej wpływowych Kanadyjczyków w Hollywood.[1]

Biografia
Urodzona w Belleville, Ontario, od 5. roku życia lata dziecięce spędziła w pobliskim Napanee. Została odkryta podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w niedalekim Kingston. Obecnie mieszka w Los Angeles. Ma brata Matta, studiującego elektrotechnikę, oraz siostrę Michelle. Jej ojciec John pracuje w firmie telekomunikacyjnej, a matka Judy jest gospodynią domową.

Avril Lavigne w dzieciństwie interesowała się hokejem, baseballem i jazdą na deskorolce, a myślała o zostaniu policjantką. W wieku dziesięciu lat miała swój pierwszy solowy występ w chórze kościelnym. Od tego czasu zaczęła kształcić się w kierunku muzycznym. Jej ulubionymi wykonawcami byli Shania Twain, Alanis Morissette i Metallica. Już w wieku dziesięciu lat zaczęła samodzielnie uczyć się gry na gitarze. Kiedy miała czternaście lat, wygrała konkurs muzyczny, w wyniku czego zaśpiewała w stolicy kraju, Ottawie, w duecie z Shanią Twain.

Niedługo potem zaśpiewała razem z kanadyjskim piosenkarzem Stephenem Meddem, który wydał płytę zatytułowaną My Window to You, na której znalazły się trzy pierwsze piosenki Avril zachowane w klimatach muzyki folk ("Temple of Life", "Touch the Sky", "Two Rivers"). Już wtedy Avril miała menedżera, Cliffa Fabri. Ten namówił ją na wyjazd do USA i współpracę z amerykańską wytwórnią płytową Arista. Piętnastominutowy występ wystarczył na podpisanie kontraktu na nagranie dwóch następnych albumów. Lavigne jednak przerwała nagrywanie płyty, ponieważ uznała, że nie może śpiewać cudzych piosenek. Po pewnym czasie wyznała przedstawicielom Aristy, że sama pisze teksty piosenek. Materiał zaczęto nagrywać na nowo. Artystka pracowała z Cliffem Magnesem ze studia Matrix, który pomagał jej w nagraniu debiutanckiej płyty.

W 2002, Avril wydała swoją pierwszą płytę która nosiła tytuł Let Go. Album promowano singlem "Complicated". Na płycie znalazło się trzynaście solowych utworów. Płyta sprzedała się aż w czternastu milionach egzemplarzy – zdobywając przy tym sześciokrotnie status Platynowej w USA.

Druga płyta, Under My Skin, ukazała się w 2004 (premiera w Polsce odbyła się 24 maja 2004). Płyta była jeszcze ostrzejsza niż pierwsza. Wielkimi przebojami okazały się mi. "My Happy Ending" czy "Nobody's Home".

Avril Lavigne zagrała również w filmie Jazda na maksa (ang.: Going the distance) jedną z ról epizodycznych. Podłożyła głos w filmie animowanym Skok przez płot (ang.: Over the Hedge) małemu oposowi o kobiecym imieniu Heather. Gra też w dramacie Fast food Nation i filmie sensacyjnym The Flock. Zagra też główną rolę w filmie Twist of Fate. Na początku 2006 została modelką Forda, znanej agencji modelek.

15 lipca 2006 Avril Lavigne wyszła za mąż za wokalistę kanadyjskiego zespołu Sum 41 Derycka Whibleya.

13 kwietnia 2007 ukazała się jej trzecia płyta pt. The Best Damn Thing. Pierwszym singlem z niej pochodzącym jest międzynarodowy przebój "Girlfriend". Album jest bardzo zróżnicowany - od melancholijnego "When You're gone" po beztroskie i wesołe "The best damn thing". Oprócz tego bardzo znanym utworem jest "Hot".

W 2006 wspólnie z amerykańskim kompozytorem Łukaszem Gottwaldem napisała piosenkę "Keep Holding On", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej przygodowego filmu fantasy Eragon. Piosenka ta była kandydatem do nominacji Amerykańskiej Akademii Filmowej. Jest także współautorką tekstu piosenki "Breakaway" Kelly Clarkson, która odniosła wielki sukces.

Na gali MTV European Music Awards w 2007 roku była nominowana w trzech kategoriach a otrzymała dwie nagrody w kategoriach Artysta solowy roku i Najbardziej uzależniająca piosenka.

6 czerwca 2005 Lavigne zagrała swój pierwszy koncert w Polsce w Katowickim Spodku. 5 lipca 2008 Avril ponownie wystąpiła w Polsce w ramach trasy The Best Damn Tour, do Hali Stulecia we Wrocławiu.

Avril zajęła się również projektowaniem ubrań i przy współpracy firmy Kohl's zaprojektowała linię ubrań dla dziewcząt którą nazwała Abbey Dawn.

Na początku sierpnia 2008 Avril zarobiła około dwa miliony dolarów za teledysk Girlfriend, który został obejrzany już ponad 100 milionów razy na stronie YouTube.com[2].

Abbey Dawn [edytuj]




kilka fotek mojej idolki:
http://img89.imageshack.us/my.php?image=avrilllatq0.jpg
http://img89.imageshack.us/my.php?image=bukgk0.jpg
http://img89.imageshack.us/my.php?image=hihiha2.jpg
http://img89.imageshack.us/my.php?image=jukau3.jpg
http://img89.imageshack.us/my.php?image=kfkgyz1.jpg

Ostatnio edytowany przez Amelia (2008-10-17 19:33:33)


Praca: projektantka mody, muzyk
Znajomi: Julia, Kika, Jola, Hinata, Maja, Klara, Neillé, Victor,Wojtek,Julia,Izotta
Lubię: herbatę , moją komórkę , kakao , kuchnię meksykańską.
Nie lubię/Nienawidzę: Pokemonów -najchętniej zabiłabym wszystkie ;x , jak ktoś po mnie ściąga , drechów , skinów , popu .
Kocham:moich przyjaciół , rock alternatywny , metal , reggae , ludzi takich jak ja ; D , fotografię , taniec , poezję,śmieszne filmiki,koncerty , gadać ze znajomymi na gg ; D
Moje hobby: fotografia ( moja pasja) , taniec , rozbawianie ludzi ,


`Bo czerwień jest kolorem krwi , maluję krwią na ciele mym i wbijam gwóźdź głęboko tak , by poczuć siłę i poczuć strach`

Offline

 

#2 2008-10-18 11:50:45

Katsuko

Użytkownik

12629991
Skąd: tajne ;p
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1130
WWW

Re: Avril Lavigne

Też lubię Avril Lavinge.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, fryzjerka, nauczycielka
Znajomi: Janek, Kasia, Daniel, Aschley, Rayan, Wercia, Agnieszka.
Przyjaiele: Sabina, Janet, Joanna (przed zamknięciem mc)
Rodzeństwo: Kacper, Cathernie, Iga, Karnel. Moje drzewo genealogiczne
Kocham: Jego (XD), rysować, trylogie Dziecictwo, HP, fotograować, pływać
Lubię: Pesto, malować, robić ludziki z plasteliny (xD), przerabiać fotki w photoshopie (xD), jzyk japoński
Nie lubię/nie cierpię/nienawidzę: szkoły, hamstwa, swojego imienia, biegania, gry na flecie, różu, wredoty, szczucznych panieniek.

Oi minna!

Offline

 

#3 2008-10-19 07:44:34

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Avril Lavigne

ja też, ale nie lubię jej stylu.


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#4 2008-10-19 18:46:13

Eva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 249
WWW

Re: Avril Lavigne

No, jej muzyka jest spox


Witaj Goście!

Zapisujcie się do grupy "Trendy Candy"
Rejestrujcie się na http://www.candykaa.pun.pl/
Pracuje jako: nikt
Znajomi: Marta, Ania, Ewka, Janek, Kuba, Mati, Daniel, Grzegorz, Darick i Malacia, Maks, Neillé, Miśka, Kika, Anastazja, Zuzanna, Adrienne, Konan, Madziko, Marek, Fly, Chelsea, Vanessa, Krystian, Paweł, Matthew, Naomi, Irina

Offline

 

#5 2008-10-20 21:18:58

Darin

Miss Kwietnia 2008

6205418
Skąd: jest Skurwiel?...xd
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 614
WWW

Re: Avril Lavigne

Spox


Pracuje jako: projektantka mody, kierownik lotniska, sprzedawca
Znajomi: Diana, Kika, Izotta, Klara, Megan, Emka, Roksana,
                   Nikita, Ania, Anastazja, Janek, Julia, Zuzanna, Shan, Nick
Frieends: Fly, Malacia, Zuzanna, Rołz , Natala, Jasper


http://www.deviantart.com/download/160508319/Alex_Pettyfer_Icons_by_Cleusiaczek.png
I ♥ ALEX PETTYFER

Offline

 

#6 2008-10-21 21:46:24

 Nicol

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 176

Re: Avril Lavigne

Ujdzie w tłumie
Lubie jej piosenke girlfriend.

Ostatnio edytowany przez Nicol (2008-10-21 21:47:12)


Pracuje jako: detektyw W11
Znajomi: Matts, Sharpey, Naomi

HejGoście!!

So give them blood, blood
Gallons of the stuff
Give them all that they can drink and it will never be enough
Give them blood, blood, blood
Grab a glass because there's going to be a flood.

Offline

 

#7 2008-11-04 16:00:36

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Avril Lavigne

Ja też najbardziej lubie Girlfriend


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#8 2009-05-23 15:24:19

Katsuko

Użytkownik

12629991
Skąd: tajne ;p
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1130
WWW

Re: Avril Lavigne

Moje ulubione: fall to pices, my happy ending, don't give i innocence


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, fryzjerka, nauczycielka
Znajomi: Janek, Kasia, Daniel, Aschley, Rayan, Wercia, Agnieszka.
Przyjaiele: Sabina, Janet, Joanna (przed zamknięciem mc)
Rodzeństwo: Kacper, Cathernie, Iga, Karnel. Moje drzewo genealogiczne
Kocham: Jego (XD), rysować, trylogie Dziecictwo, HP, fotograować, pływać
Lubię: Pesto, malować, robić ludziki z plasteliny (xD), przerabiać fotki w photoshopie (xD), jzyk japoński
Nie lubię/nie cierpię/nienawidzę: szkoły, hamstwa, swojego imienia, biegania, gry na flecie, różu, wredoty, szczucznych panieniek.

Oi minna!

Offline

 

#9 2009-07-29 18:35:27

Angelika

Miss Stycznia 2009              Miss Maja 2009

3643597
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 975

Re: Avril Lavigne

ja lubie piosenke Girlfriend i Hot


Pracuje jako: projektantka mody, przedszkolanka, sprzedawca, detektyw W11, trenerka na siłowni
Znajomi: Melissa, Neille, Milena, Zuzanna, Julia, Aschley, Paweł, Rayan, Robbie, Victor, Matts , Cloe   Klaudusia, Joanna, Patrycja, Mick, Cornelia, Cathernie, Norbert, Monika, Krystian

Zapraszam na moje stronki www.clubcandy.pun.pl i www.camprockx.pun.pl
Moje drzewo genealogiczne
http://img90.imageshack.us/img90/2186/beztytuumjo.jpg             
                           
                                            Siemanko Goście

Offline

 

#10 2009-08-29 13:53:37

Lilomi

Użytkownik

Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 6
WWW

Re: Avril Lavigne

Ja z jej piosenek najbardziej lubie Girlfriend ale nie normaln tylko remix z lil mamą


http://republika.pl/blog_lc_3822780/4898073/sz/mieszko2.jpg
Świat jest chory

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora