Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-08-30 13:36:19

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Ogłoszenie nr 11 - uprawnienia moderatorskie

W związku z ostatnimi problemami, takimi jak znikające punkty reputacji, czy dziwne zmiany w profilach, postanowiłam coś zrobić. Mianowicie, usunęłam wszystkim uprawnienia moderatorskie i zdecydowałam zrobić trochę rzeczy od nowa. Teraz już prawie nikt nie będzie miał moda. Tylko wybrane, zaufane i odpowiedzialne osoby. A więc jak teraz będzie? Czytajcie.

Sprzedawca:
Proszę się zgłaszać tylko wtedy, jeśli spełniacie wymagania podane w treści pracy.

Kółka i kategorie umiejętności:
Prowadzicie normalnie, a informacje o zdobytych punktach czy jakieś inne ważne rzeczy wysyłacie mi na PW. Tytuł PW musi mieć nazwę: "nazwa kółka: Punkty" lub "nazwa kółka: treść prośby".

Szkoły (przedszkole i żłobek też):
Ci którzy prowadzą to prowadzicie dalej normalnie. Jeśli wystąpi taki przypadek, że trzeba będzie dodać za coś punkty lub coś innego do profilu, piszcie mi o tym na PW. Tytuł PW: "nazwa szkoły: treść prośby". Do szkółki fotograficzno-informatycznej jest mi potrzebny nauczyciel.

Studia:
Matts i Sabina, jeśli chcecie dalej być dziekanami, musicie sami założyć tematy do studiów (takie same jak są już założone przeze mnie: informatyka, aktorstwo, awf, prawo itd). Chodzi o to, że nie będziecie mieli już tam uprawnień moderatorskich, a w razie gdybyście musieli edytować coś to musi to być Wasz post (jako użytkownicy możecie edytować tylko swoje posty).

Szpital:
Ci którzy są lekarzami, muszą się zgłosić w [url-http://www.miasteczkocandy.pun.pl/viewtopic.php?id=2381]nowym temacie[/url] w szpitalu i tam napisać, czym dokładnie chcą się zajmować jako lekarze. Następnie sami zakładają temat ze swoją salą. Każdy zajmuje się tylko swoją salą. Podobnych sal może być wiele.


Aukcje i wymiany prowadzę ja. Chyba, że komuś bardzo zależy to może się zgłosić, ale nie zapewniam, że go od razu przyjmę. Jeśli ktoś potrzebuje moda w Liście Mieszkańców lub jeszcze gdzieś indziej z jakiegoś powodu, niech mi o tym napisze tutaj, a ja to przemyślę. W banku sobie poradzę, z budowaniem domów też, nigdzie indziej zdaje mi się, że nie potrzeba moda. Dawno już powinnam to zrobić, za dużo osób miało te uprawnienia.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#2 2009-08-30 19:45:35

Natala

Użytkownik

8584885
Skąd: Ok. Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 389

Re: Ogłoszenie nr 11 - uprawnienia moderatorskie

Popieram
Ja jestem moderatorem na innym forum ale tylko ja ponieważ zna mnie admin i wie ze swój swojego nie ruszy....


Imiona: Natalia, Weronika
Wiek: 18 lat
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Kumple: Pati.M, Melanie, Esme, Darin, Cathernie, Bartek ;*, Sophia, Zuzanna, Qlenaa, Molly, Janet
Praca: brak
Adres: ul. Corlands 16, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: brak
Data urodzenia: 21.05.1991
Mój czas w Miasteczku Candy

Offline

 

#3 2010-02-22 19:32:55

_Angela_;*

Nieznany

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 8

Re: Ogłoszenie nr 11 - uprawnienia moderatorskie

A jak mam zaakceptować konto??????

Offline

 

#4 2010-02-23 09:21:02

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Ogłoszenie nr 11 - uprawnienia moderatorskie

http://miasteczkocandy.pun.pl/viewtopic.php?id=619 w tym temacie. tam masz instrukcje.


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#5 2010-08-18 12:39:18

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Ogłoszenie nr 11 - uprawnienia moderatorskie

Mała, patrz mi na klawiaturę: REJESTRACJA W MC JEST ZABLOKOWANA!!


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora