Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#181 2009-07-20 20:46:36

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

nie wiem. Kto by chciał być narkomanem? ;p Mafia... to można zrobić konta osobne i by kilka osób to miało. Ktoś by był szefem mafii i miał tych członków kilku. I wtedy by pisało na avatarze nie mieszkaniec mc czy coś takiego tylko (u szefa) szef mafii, albo członek mafii (u członków). I mogli by być oni ubrani w jakieś kominiarki, tylko trzeba by to poszukać ;p

PS. Ja już sobie jakieś drzewo robię. Mam dużo zrobione już. Nie jest to może piękne, ale mam tam pradziadków, dziadków, w ogóle tam wujków i ciocie, kuzynostwo ;p


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#182 2009-07-20 21:51:47

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Wasze pomysły co do forum

I co, candy miałyby pisac, że biorą prochy? xDD No troszke bezsensu...


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#183 2009-07-21 08:50:15

Zuza

Użytkownik

Skąd: Hajnówka
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 434

Re: Wasze pomysły co do forum

A ja mam znów pomysł,ale nie wiem cy on będzie dobry.
Myślę ,że może no jak są te aukcje to można by było wykupić swój własny sklep i tam sprzedawać ubrania.


Pracuje jako: nauczycielka
Znajomi: Kacper,Nicola,Malwina,Marcel,Neille,Milena,Keira,Hilary,Julia,Magda,Angelika,Zac,Lilly,Kika,
Radek,Matts,Krystian,Paweł,Zuzanna,Paulina,Ray

_____________________________
Zmieniłam imię z Melissy na Zuza!!!
Szukam chłopaka...
Siemka Goście

RODZINA

Offline

 

#184 2009-07-25 11:05:01

Emka

Miss Lutego 2008

Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 327

Re: Wasze pomysły co do forum

Też mam pomysł,ale nie wiem czy dobry. Pomyślałam, że można by zrobić jakiś konkurs muzyczny w strefie gwiazd. Można by było zrobić też koncert jakiejś "gwiazdy", która przyjechała do miasteczka.


Pracuje jako: niania, DJ
Znajomi: Annette, Jola, Hinata

Offline

 

#185 2009-08-03 18:47:01

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Zuza - nie wiem czy to ma sens. Lepiej zrobić swój własny sklep normalnie jak do tej pory się robiło.
Emka - niedługo będzie casting na gwiazdy, kiedy ktoś zostanie gwiazdą to powinien zajmować się swoją karierą i sam robić koncerty itd.

Ja mam do Was pytanie - jako że pozmieniałam trochę w Miasteczku, chciałabym coś jeszcze zrobić, ale nie wiem, czy Wy się zgodzicie xD No więc, zamiast tych całych kategorii zdobywania umiejętności, zrobić jedną i w niej tematy do zdobywania umiejętności. Każdy by sam złożył. Tam tylko ludzie by pisali, że robią coś tam i za to punkty. A wszystkie ważne informacje (za co punkty, info o meczach, występach, stroje i inne bajery) byłyby w głównym poście. Mecze itd odbywałyby się w osobnej zaś kategorii "Zawody i mecze". Występy np. w imprezach. Jakieś inne konkursy po prostu w Konkursach. Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania lub rady co do tego pomysłu to piszcie.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#186 2009-08-03 18:50:24

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Wasze pomysły co do forum

Teraz mnie sie przypomniało ja mam pomysł na coś takiego żeby wyjechać na wakacje trzeba mieć wyrobiony paszport.


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#187 2009-08-03 20:26:14

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Neille, na moje to nie za bardzo... Tak jak jest to jest dobrze, nie wydaje mi się żeby ten pomysł wypalił.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#188 2009-08-03 21:40:28

Kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 123

Re: Wasze pomysły co do forum

Mam taki pomysł: Można by zrobić jakieś sklepy z różnymi akcesoriami do szkoły (ale nie dla uczniów tylko dla szkoły, np. tablice, ławki itd.) i wtedy szkoła (miałaby jakieś fundusze, mogłaby robić imprezy, na których zbierałaby kasę na te wszystkie rzeczy, a na początku dostaje np. 2 000 zł czy ileś tam) kupywałaby te rzeczy i robiła w swojej szkole specjalny wątek, w którym byłyby te wszystkie rzeczy zakupione. Pisałaby wtedy przy kupnie (na konto szkoły) i nie szło by to do jej ekwipunku i nie ona by za to płaciła tylko wszystko z konta szkoły i w ekwipunku szkoły by było. 
Kupywałaby ta osoba, która pracuje w tej szkole, a najlepiej, jakby była w takim przypadku jedna, która jest za to odpowiedzialna. Mogłyby kupować komputery, telewizory, odwarzacze DVD itd. Zrobiłoby się jakieś sklepy. Jak coś to mogę się tym zająć. Tylko zależy od tego jak wam podoba się ten pomysł.

PS. Jeśli nie zrozumieliście za bardzo to sorka, ale piszę na szybko i może ten post być trochę nielogiczny xD


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Sabina, Eva, Zuzanna, Magda, Keira, Hilary, Pati M., Melanie, Kendra, Nicole

Offline

 

#189 2009-08-04 13:00:40

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Amanda - paszport, ok. Wgl trzeba będzie powymyślać jakieś dokumenty dla candy xD
Patrycja - może część by została, jak jest, a Ci co nie potrzebują dużo (mają tylko zapisy i treningi) to u nich by się tak zrobiło?
Kuba - czytałam dwa razy i zrozumiałam xD Ok, jeśli chcesz, możesz się tym zająć W razie czego pisz do mnie na PW.

A ja mam jeszcze coś. Matts proponował 5 dni z gwiazdami, ale nie wiem czemu to nie wypaliło o.O Teraz tak sobie myślę, że można by zrobić (zarejestrować nowych użytkowników) kilka gwiazd, wystawiło by się ich konta do kupna i potem właściciel zajmował by się życiem tej gwiazdy. Normalna candy, tyle że sławna. Profil jej by był w Strefie Gwiazd. Byłby trochę inny niż takiej zwyczajnej candy xD Nie było by umiejętności, w ekwipunku tylko rzeczy związane z jej karierą, jeśli to np. piosenkarka czy muzyk to jakieś płyty by były, info o koncertach czy meczach jeśli sportowiec. Itd i w końcu by się rozkręciła strefa gwiazd xD


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#190 2009-08-04 13:04:15

Kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 123

Re: Wasze pomysły co do forum

Ooo, tak może być ja dla mnie. (te umiejętności)

Z tymi gwiazdami to fajny pomysł. W końcu by się to rozkręciło, bo praktycznie stoi wszystko teraz w miejscu. Tyle, że dużo zależy też od użytkowników, bo jak zrobi ktoś koncert (wstęp za darmo) i nikt nie przyjdzie? Bez sensu. Ja już jeden tak zrobiłam i nikogo nie było. Większości po prostu nie zależy na takich rzeczach, ale zobaczymy jak teraz będzie. Jest kilku nowych użytkowników to powinno być lepiej xD

Ostatnio edytowany przez Kuba (2009-08-04 13:04:45)


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Sabina, Eva, Zuzanna, Magda, Keira, Hilary, Pati M., Melanie, Kendra, Nicole

Offline

 

#191 2009-08-05 10:21:08

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

A jeśli chodzi o te dokumenty, to może być np. prawo jazdy? ;p
Albo legitymacja szkolna. Wtedy "dyrektor" szkoły robiłby takie legitymacje i wysyłał swoim uczniom na PW?
Może jakieś dokumenty np. ukończenia czegoś? Ja myślę nad wprowadzeniem tego do szkoły muzycznej, za ukończenie nauki na instrumencie...

PS. Przyszło mi do głowy, żeby zrobić... kursy. Nie wiem czy to wypali, ale może? ze np. płaci się za kurs jednorazowo 100 złi trzeba przyjść na niego np. 3 razy, żeby go ukończyć? Byłby to np. kurs fryzjerstwa itp. Liczyło by się do pracy na przykład... No i wtedy byłyby świadectwa ukończenia kursów xD


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#192 2009-08-06 17:04:16

Janet

Miss Czerwca 2009

8894397
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1097

Re: Wasze pomysły co do forum

No właśnie też myślałam o prawo jazdy a oprócz tego o paszporcie ^^.

Mam nowy pomysł jeżeli można sobie wykupywać punkty to możemy zrobić też tak że ktoś może nam punkty wykupić jeśli chce np. nam w czymś pomóc.
Pisało by sie post : Chcę wykupić (ilość) punktów z ................  dla (imię) albo jakoś inaczej. Według mnie to dobry pomysł.

Mam jeszcze jeden wydajne mi sie najlepszy (chyba ^^)
Żeby w USC można by nadawać swojej candy drugie imię ^^ Było by np. w profilu, jeżeli nie chcesz mieć srugiego imienia to poprostu nie piszesz.
A przy okazji można zmienić soebie imię np. ktoś nazywa się Karolina i pisze Chcę aby moja candy miała na pierwsze imię np. Jola a na drugie Karolina.
Mnie sie to podoba ^^ i chciałąbym zeby to było

Ostatnio edytowany przez Amanda (2009-08-06 17:16:28)


Pracuje jako: pomocnik burmistrza, lekarz, projektantka mody
Znajomi: Mick, Cornelia, Jasper,Charlotte, Asia, Nick, Angelika.
Kumple: Neillé, Patrycja, Zuzanna, Katsuko, Esme, Melanie,Natala
Rodzina:Michael Jackson
Drzewo
Podoba Wam się moje drzewo? ^^
Janet Jackson ^^
Hej Goście!

http://i837.photobucket.com/albums/zz296/em1l/mjsig.png < -- Michael ! Tym palcem ?? xD

Offline

 

#193 2009-08-06 17:53:00

Alfred & Mathew

Pierwsze bliźniaki w MC

Zarejestrowany: 2009-08-05
Posty: 15

Re: Wasze pomysły co do forum

To ja też mam pomysł xD
A mianowicie utworzenia czegoś w stylu "wydawnictwa", dzięki któremu candy mogłyby publikować swoje książki, powieści, prace naukowe i tak dalej... Już wyjaśniam.
Otóż mogłyby być dwa sposoby pisania książki. Albo bierzemy się do roboty i piszemy krótkie opowiadanie i wysyłamy je do osoby zarządzającej wydawnictwem, która oceni, ile pieniążków można za nie przyznać, albo wszystko odbywałoby się mechanicznie. To znaczy piszemy w odpowiednim miejscu coś w stylu "pisze książkę o słoniach". Wtedy oceniana byłaby długość pracy nad ową książką i ilość punktów z humanistyki. W przypadku książek naukowych ewentualnie można by też brać pod uwagę dziedziny, których te książki dotyczą...
Ehh, wie ktoś, o co mi chodzi? XD


Alfred pracuje jako: nikt
Znajomi: brak
----------------------------------------
Mathew pracuje jako: nikt
Znajomi: brak

Offline

 

#194 2009-08-08 15:28:54

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Kursy - ciekawe, można by wprowadzić.
Drugie imiona - czemu wcześniej nikt o tym nie pomyślał xD Trzeba zrobić temat w USC i będzie git xD
Wydawnictwo - zastanowię się ^^ pomysł sam w sobie nie jest zły.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#195 2009-08-11 19:48:41

Asia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 211

Re: Wasze pomysły co do forum

Hmm...Tak sobie myślę ,że można by było zrobić weterynarza.Ponieważ nasze zwierzęta też mogły by chorować...
Co wy na to?

Można by też było zrobić,że może ktos jest prawosławny,a ktoś katolicki?

Jeszcze pomyślę nad innymi pomysłami

Ostatnio edytowany przez Asia (2009-08-11 19:49:21)


Pracuje jako: Trener na siłowni
Znajomi: Janet,Sophia,Emka,Neillé,Zuzanna,Victor,Paulina,Melanie
Nie lubię:Lilly,Rołs,Kendry

http://www.suwaczek.pl/cache/3c74186b59.png

Zgłoś się do konkursu w gazetce "Candy style"!Tak ty Goście!

Offline

 

#196 2009-08-11 19:59:00

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Weterynarz - wydaje mi się, jakby było to już wspominane. Ale jeszcze tego nie zrobiliśmy xD
Prawosławie i katolicyzm - wolałabym nie wplątywać w forum spraw religijnych


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#197 2009-08-11 20:01:57

Asia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 211

Re: Wasze pomysły co do forum

A może moglibysmy zrobić ,albo wznowić zapisy na gwiazdy?


Pracuje jako: Trener na siłowni
Znajomi: Janet,Sophia,Emka,Neillé,Zuzanna,Victor,Paulina,Melanie
Nie lubię:Lilly,Rołs,Kendry

http://www.suwaczek.pl/cache/3c74186b59.png

Zgłoś się do konkursu w gazetce "Candy style"!Tak ty Goście!

Offline

 

#198 2009-08-11 20:10:02

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Nie dawno zakończył się jeden casting. Następny będzie dopiero za jakiś czas.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#199 2009-08-11 20:34:25

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Re: Wasze pomysły co do forum

Ja mam kilka propozycji można mieć hodowla dzikich zwierząt (ja to uwielbiam!) i mogą być do tego pracownicy którzy by sie opiekowali nimi.
A to tego jeszcze:
golf, tenis bedzie wystarczało pisać np. *odbija do np. 8 dołka* itp. podobnie w tenisie
karate, bilard, na karate można np. walczyć z workiem itp. a na bilardzie samemu, z robotem xD lub z kimś no i oczywiście za wszsytko są punkty z umiejętności ^^


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

#200 2009-08-12 14:01:51

Angelika

Miss Stycznia 2009              Miss Maja 2009

3643597
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 975

Re: Wasze pomysły co do forum

dobry jest pomysł z tym weterynarzem i z hodowlą dzikich zwierząt


Pracuje jako: projektantka mody, przedszkolanka, sprzedawca, detektyw W11, trenerka na siłowni
Znajomi: Melissa, Neille, Milena, Zuzanna, Julia, Aschley, Paweł, Rayan, Robbie, Victor, Matts , Cloe   Klaudusia, Joanna, Patrycja, Mick, Cornelia, Cathernie, Norbert, Monika, Krystian

Zapraszam na moje stronki www.clubcandy.pun.pl i www.camprockx.pun.pl
Moje drzewo genealogiczne
http://img90.imageshack.us/img90/2186/beztytuumjo.jpg             
                           
                                            Siemanko Goście

Offline

 

#201 2009-08-12 16:51:23

Jack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 41

Re: Wasze pomysły co do forum

noo fajne pomysły , a o tenisie było już wspominane, ale w "Wiadomość"

Ostatnio edytowany przez Jack (2009-08-12 16:53:21)


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Hilary , Miranda , Sharpey , Angelina , Natasza , Neille , Sabina , Asia , Rołs , Kendra ,

Offline

 

#202 2009-08-12 19:15:31

Angelika

Miss Stycznia 2009              Miss Maja 2009

3643597
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 975

Re: Wasze pomysły co do forum

mam jeszcze pomysł związany z castingami może byc jeszcze casting na aktorke/aktora że ten kto wygra ten casting będzie grał w filmach dostawał nagrody itd. i byłoby też coś związane z realnymi tele kamerami (czy jakoś tak) no z tym że byłyby przedziały na najlepsza aktorke potem np aktora piosenkarke piosenkarza i ten dostaje nagrode z danej dziedziny
rozumienie trochę to drugie tak dziwnie ale jak coś to piszcie na PW


Pracuje jako: projektantka mody, przedszkolanka, sprzedawca, detektyw W11, trenerka na siłowni
Znajomi: Melissa, Neille, Milena, Zuzanna, Julia, Aschley, Paweł, Rayan, Robbie, Victor, Matts , Cloe   Klaudusia, Joanna, Patrycja, Mick, Cornelia, Cathernie, Norbert, Monika, Krystian

Zapraszam na moje stronki www.clubcandy.pun.pl i www.camprockx.pun.pl
Moje drzewo genealogiczne
http://img90.imageshack.us/img90/2186/beztytuumjo.jpg             
                           
                                            Siemanko Goście

Offline

 

#203 2009-08-13 14:06:29

Asia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 211

Re: Wasze pomysły co do forum

A może moglibyśmy wprowadzić nazwiska?
Każdy by zgłaszał swoje...


Pracuje jako: Trener na siłowni
Znajomi: Janet,Sophia,Emka,Neillé,Zuzanna,Victor,Paulina,Melanie
Nie lubię:Lilly,Rołs,Kendry

http://www.suwaczek.pl/cache/3c74186b59.png

Zgłoś się do konkursu w gazetce "Candy style"!Tak ty Goście!

Offline

 

#204 2009-08-13 14:27:02

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Pati M. napisał:

Mam jeszcze pomysł, że można zrobić nazwiska. Każdy by sobie wybrał jakieś nazwisko i mogłyby się wtedy imiona powtarzać. Nie jest to taki super pomysł, ale jak mi coś przychodzi do głowy, nawet jak jest glupie to piszę to i już! ;p

Neille napisał:

Nazwiska - właściwie to nie wiem. Może później się coś takiego wprowadzi.

Asia - To już było xD


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#205 2009-08-14 12:30:44

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Angelika - jak się postaramy to może nam to wyjdzie xD

Ja chciałam Was poinformować, że postanowiłam, iż wszystkie kółka zostaną "zmniejszone" z kategorii do pojedynczych tematów. Mówię jedynie o kółkach [ http://www.miasteczkocandy.pun.pl/viewforum.php?id=203 ]. Kategorie takie jak Sport, Taniec i Muzyka, Jazda konna - zostaną. Chyba, że jeszcze je przejrzę.
Dlaczego tak postanowiłam? Otóż. W kółkach i tak jest tylko około 4 tematów, z czego 1-2 to zapisy, jakiś tam jeden konkurs i temat do zdobywania punktów. O wiele wygodniej było by umieścić to w jednym zwykłym temacie i po sprawie. Plusem tego jest również to, że takich kółek mogłoby być o wiele więcej niż jest do tej pory, dlatego, że nie musiałabym już tworzyć kategorii, ale to Wy sami byście sobie tworzyli tematy, oczywiście za moim pozwoleniem.
Zabieram się więc do roboty.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#206 2009-08-14 12:47:26

Asia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-07
Posty: 211

Re: Wasze pomysły co do forum

Może można by było zrobić prawa jazdy?
Wtedy można by było jeździć samochodem do różnych miejsc...


Pracuje jako: Trener na siłowni
Znajomi: Janet,Sophia,Emka,Neillé,Zuzanna,Victor,Paulina,Melanie
Nie lubię:Lilly,Rołs,Kendry

http://www.suwaczek.pl/cache/3c74186b59.png

Zgłoś się do konkursu w gazetce "Candy style"!Tak ty Goście!

Offline

 

#207 2009-08-14 13:02:55

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Asia napisał:

Może można by było zrobić prawa jazdy?
Wtedy można by było jeździć samochodem do różnych miejsc...

Już to było i Neille się nad tym zastanawia Podejrzewam, że w końcu to zrobi ;P


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#208 2009-08-14 19:02:15

Michael Jackson

Jacko                                 King Of Pop

Skąd: ja jestem? z Gary! xD
Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 314

Re: Wasze pomysły co do forum

Ja mam nowy pomysł. Zajęło to by dużo czasu ale tak...
... można by w profilach pisac swoje CECHY np. miły, itp. To by pomogło komuś odnaleść swoją bratnią duszę, przyjaciela.
Możnaby miec np. dużo cech bo np. do mnie ok 15 xD może mniej ale dużo limit to mógł by być  np. 20


Kariera: Piosenkarz
Znajomi: Patrycja
Rodzina: Janet Jackson
Drzewo

UWAGA! Teraz będe codziennie dawać ''Poczucie humoru'' z Michaelem Jacksonem xDD
To co będzie napisane będzie wydarzeniami prawdziwymi i zostało przetłumaczone na j. Polski  ^^

Pewnego dnia Katherine zobaczyła jak podczas obiadu Michael wkłada jedzenie do... kieszeni koszuli:-)
-„Co ty robisz, Michael?! -spytała
Wtedy z kieszeni wyjrzała mysz i Katherine miała swoją odpowiedź))

Offline

 

#209 2009-08-14 21:27:09

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Michael Jackson napisał:

Ja mam nowy pomysł. Zajęło to by dużo czasu ale tak...
... można by w profilach pisac swoje CECHY np. miły, itp. To by pomogło komuś odnaleść swoją bratnią duszę, przyjaciela.
Możnaby miec np. dużo cech bo np. do mnie ok 15 xD może mniej ale dużo limit to mógł by być  np. 20

Bez sensu... To już lepiej jakby inni tobie dawali te cechy.
Bo tak to sobie każdy może zrobić, że jest miły i w ogóle, a wcale nie musi taki być.
Może sobie napisać: Szanuje przysięgi złożone przyjaciołom, a mieć je całkiem w nosie...


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#210 2009-09-12 20:55:37

Katsuko

Użytkownik

12629991
Skąd: tajne ;p
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1130
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

O.oooo cechy fajne.

Dział gry !


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, fryzjerka, nauczycielka
Znajomi: Janek, Kasia, Daniel, Aschley, Rayan, Wercia, Agnieszka.
Przyjaiele: Sabina, Janet, Joanna (przed zamknięciem mc)
Rodzeństwo: Kacper, Cathernie, Iga, Karnel. Moje drzewo genealogiczne
Kocham: Jego (XD), rysować, trylogie Dziecictwo, HP, fotograować, pływać
Lubię: Pesto, malować, robić ludziki z plasteliny (xD), przerabiać fotki w photoshopie (xD), jzyk japoński
Nie lubię/nie cierpię/nienawidzę: szkoły, hamstwa, swojego imienia, biegania, gry na flecie, różu, wredoty, szczucznych panieniek.

Oi minna!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora