Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#61 2008-06-20 11:51:38

Daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 100

Re: Wasze pomysły co do forum

Powinno być Biuro Matrymonialne że naprzykład ktoś szuka chłopaka lub dziewczyny pisze tam cos o sobie i jaska chciał by miec dziewczyne albo chłopaka i potem ta osoba mu pisze w pw - prywatna wiadomość )


Ello Goście

Pracuje jako: nikt
Znajomi: Eva,Malwina

Offline

 

#62 2008-06-26 10:42:24

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Wasze pomysły co do forum

Albo nowa praca jako instruktor jazdy konnej. Np. osoba, która chciałaby zostać trenerem musiałaby mieć odpowiednią liczbę punktów z jazdy konnej i osoby uczące się jeździć mogłyby zadawać jej pytania dotyczące jazdy konnej i taka osoba. musiałaby się postarać jak najlepiej na nie odpowiadać.


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#63 2008-06-27 12:32:19

Eva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 249
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

zgadzam się z wami


Witaj Goście!

Zapisujcie się do grupy "Trendy Candy"
Rejestrujcie się na http://www.candykaa.pun.pl/
Pracuje jako: nikt
Znajomi: Marta, Ania, Ewka, Janek, Kuba, Mati, Daniel, Grzegorz, Darick i Malacia, Maks, Neillé, Miśka, Kika, Anastazja, Zuzanna, Adrienne, Konan, Madziko, Marek, Fly, Chelsea, Vanessa, Krystian, Paweł, Matthew, Naomi, Irina

Offline

 

#64 2008-07-04 21:23:54

Cheryl

Użytkownik

12629991
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 457

Re: Wasze pomysły co do forum

Mogłaby być możliwość założenia własnej hodowli ze zwierzętami. Tam można by było mieć koty, psy, w celach np. tresury, sprzedaży i na wystawy (no oczywiście jakby mogły być). Kupowanie zwierząt mogłoby być podobne jak koni - każda hodowla miałaby własne pieniądze na jej potrzeby, więc w sklepach ze zwierzętami kupować z pieniędzy hodowli. I hodowle przeznaczone do sprzedaży zwierząt (które już je mają) mogły by wyznaczyć cenę i sprzedawać.
Myślę, że było to by ciekawe, i przez to forum by było bardziej przybliżone do realnego życia.


Pracuje jako: sprzedawca, redaktorka gazetki

And as the blood runs down the walls.
You see me creepin' up these halls.

Offline

 

#65 2008-07-09 16:38:09

Katsuko

Użytkownik

12629991
Skąd: tajne ;p
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1130
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Ja mam pomysła!!! Skora jest już nas aż 107 i niedługo będą 1 urodziny forum, to może zróbmy
Zjazd użytkowników? Może w Warszawie?
Wiem że większość nas nie może od tak po prostu wejść do autobusu i jechać gdzieś tam, ale nawet żeby pojechać z rodzicami.. I żeby było gdzieś konkretnie ustalone, gdzie się spotykamy, gdzie pójdziemy(do pizzerni i zrzutka na parę pizz!!(na pewno trzeba będzie kupić więcej niż 1)). No i oczywiście kto będzie odpowiedzialny za robienie zdjęć(fotograf się przed wani kłania hehe...) no i godzinę i te duperele.


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, fryzjerka, nauczycielka
Znajomi: Janek, Kasia, Daniel, Aschley, Rayan, Wercia, Agnieszka.
Przyjaiele: Sabina, Janet, Joanna (przed zamknięciem mc)
Rodzeństwo: Kacper, Cathernie, Iga, Karnel. Moje drzewo genealogiczne
Kocham: Jego (XD), rysować, trylogie Dziecictwo, HP, fotograować, pływać
Lubię: Pesto, malować, robić ludziki z plasteliny (xD), przerabiać fotki w photoshopie (xD), jzyk japoński
Nie lubię/nie cierpię/nienawidzę: szkoły, hamstwa, swojego imienia, biegania, gry na flecie, różu, wredoty, szczucznych panieniek.

Oi minna!

Offline

 

#66 2008-07-09 16:56:00

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Charlotte - to nie wypali. Większość użytkowników jest
w wieku 10-13 lat i wszyscy jesteśmy porozrzucani po Polsce
więc szczerze wątpię, żeby rodzice pozwolili dziecku samemu czy
też z nimi jechać na taki zjazd. Pomysł oczywiście sam w sobie jest bardzo dobry, ale
raczej nie realny. Ja sama mam daleko do Warszawy (mieszkam
na zachodzie Polski).

PS. Jak będę miała czas to rozważę resztę pomysłów,
dawno tu nie zaglądałam


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#67 2008-07-10 15:57:10

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Zgadzam się z Danielem I sama mam pomysł. Można by zrobić szkołę muzyczną. Sama gram na waltorni w realu i chciałabym grać też w miasteczku candy dolls. Chętnie mogłabym prowadzić tą szkołę. Oczywiście możnaby grać na różnych instrumentach. Proponuję też orkiestry. Orkiestrę dętą (należę w realu ), symfoniczną. Oczywiście do tego sklep muzyczny z tymi instrumentami. Sama mogłabym to wszystko prowadzić, jak nie dałabym rady wzięłabym kogoś do pomocy.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#68 2008-07-11 13:03:33

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Szpital dobry pomysł. Tylko trzeba by zrobić sklep spożywczy i Neile musiałabyś zabierać z konta każdej po jakimś tam czasie jedzenie aby było, ze je zjadła i wtedy jakby nie miałaby go szybko uzupełnionego to trafiałaby do szpitala.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#69 2008-07-11 13:21:42

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Nina - szpital już dawno jest... Poza tym nie pisz posta pod postem.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#70 2008-07-13 09:35:26

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

No ok. Nie wiedziałam...


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#71 2008-07-16 14:34:46

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Biuro Matrymonialne - po zastanowieniu stwierdzam, że ten pomysł nie jest zły
Można zrobić.
Instruktor jazdy konnej - hmm... ja myślę takie coś: od np. 70 punktów
z jazdy konnej ktoś może się zgłosić na instruktora. Była by to właśnie normalna praca,
900 złc na miesiąc. W kategorii Jazda Konna założyło by się temat
"Pytania do instruktorów". Tam zwykli użytkownicy, jak mówisz, zadawali by
pytania no i instruktorzy by na nie odpowiadali ^^
Hodowla ze zwierzętami - podoba mi się, rozbudowany i ciekawy pomysł. Można zrobić.

Natomiast ja mam dwa pytania do Was - jakie magiczne zdolności, można by
było się uczyć w Szkole Magii? I jakie byście chcieli nowe prace?


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#72 2008-07-16 20:56:35

Sabina

Użytkownik

10003404
Call me!
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 1649

Re: Wasze pomysły co do forum

Magiczne zdolności to np.: Transmutacja, Zaklęcia, Quddich, Historia Magii, Wiedzo o Harrym Potterze, opieka nad magicznymi stworzeniami, czarna magia, biała magia, obrona przed czarną magią.

Nowe prace to np.:1. można by zrobić policje gdzie by sie zgłaszało różne przykre sprawy, i do tego by powstała nowa praca policjant/ka.
2.sprzątaczka-ktoś kto byłby sprzątaczką mógłby np. sprzątać forum od jakiś bezużytecznych sklepów albo w domach. Albo po prostu nic by nie robiła ta osoba tylko była tą sprzątaczką.
3.Zakonnica - ta osoba mogła by chrztu udzielać tylko kościół by się przydał:)
4.Straż Pożarna- to jest troszkę głupi pomysł. Ale było by bardziej realnie. Osoby które mają domy mogły by napisać ze np. dom się pali i wtedy straż by musiała zgasić. (do tego coś jeszcze później dodam bo mam pomysł)
5.Osoba pracująca w banku(nie wiem jak się nazywa)-ty Neille byś miała mniej pracy a ta osoba by np. dawała kredytu, pożyczki, lokatę, przelewy itp.
Pomysły co do forum:
1.można by było zrobic tak zeby ci co mają telefon wymyślili dla siebie numer i wtedy mogli by do siebie jakoś dzwonić ale trzeba by było stworzyć nową kategorię ,,Rozmowy telefoniczne''. I to jest pomysł co do straży. Jak by były numery to można by było zadzwonić po straż.
2.można by było stworzyć wesołe miasteczko. tam candy by się poznawały,mogłyby kupić np. popcorn, lody itd.  chodzić na różne atrakcje.
3.ktoś dał pomysł na pogrzeby. to ja cos do tego dodam. mogłabyś co jakis czas sprawdzać która candy juz bardzo dawno nic nie robiła na MC i byś pisała do wszystkich znajomych tej osoby ze pogrzeb będzie tu i tu dnia tego i tego o tej i o tej. i przychodzili by tylko znajomi tej osoby i w tym dniu usuwałabyś konto tej candy.

Jak na razie to tyle bo juz nie mam żadnego pomysłu


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, dziekan

Hey Goście ! . <3

Moje najlepsze miejsce na świecie jest między twoim prawym, a lewym ramieniem.! <3

Offline

 

#73 2008-07-18 16:29:06

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Długo tu Neille nie wchodziłaś widocznie. Rozważ te wszystkie pomysły których jeszcze nie zdążyłaś.

Ostatnio edytowany przez Milena (2008-07-21 15:57:12)


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#74 2008-07-21 15:55:10

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Te wszystkie pomysły, są po to aby w miasteczku candy lepiej było tym co teraz się zarejestrowali.


1. Praca

Zauważyłam ostatnio, że nie ma zbytnio zawodów. Wszystkie są zamknięte!

Prac do których nie można się zapisać jest aż 13. Za to wolnych tylko 4. W dodatku te wolne to:

- Sprzedawca, trzeba być na forum od min. 3 miesięcy, więc nowi mogą sobie pomarzyć,
- Instruktor jazdy konnej, trzeba mieć min. 70 pkt z jazdy konnej, więc znowu nowi mogą sobie pomarzyć jak narazie,
- Projektant mody, no to jest  zawód który nowi na forum mogą sobie wybrać
- Malarz, no to kółko plastyczne, ok mogą nowi dołączyć.

No i z zawodów do których nowi mogą się zapisać jest: dokładnie 2!


2. Punkty umiejętności.

Widzę też, i nawet mnie to przeszkadza, że jak ktoś nowy chce zdobyć pkt umiejętności np. z muzyki to poprostu nie może!!!  Oto umiejętności z których nowi nie mogą (moim zdaniem, z tego co zauważyłam) zdobyć pkt:

- Siatkówka
- Muzyka
- Koszykówka

Jeśli więc będzie casting na np. muzyka to żaden nowy nawet nie musi się zgłaszać bo i tak się nie dostanie bo nie ma pkt umiejętności z muzyki. Żeby temu zaradzić, można zrobić szkołę muzyczną, inną drużynę siatkówki i koszykówki a potem mogą jeszcze przeciw sobie grać. Do szkoły muzycznej by się przyjmowało np. 10 osób do jednej klasy. Klasy by były dostosowane do instrumentów. Były by klasy np. klasa waltorni, klasa gitary. Kto by chciał na czym grać zapisał by się do poszczególnej klasy, mógłby nawet do kilku tylko musiałby spełniać obowiązki. Znowu pojawiłyby się zawody. Ja bym bardzo chciała prowadzić klasę waltorni w takim przypadku. Chętnie bym była dyrektorką tej szkoły. Byłyby oceny i można by zrobić orkiestrę. Prosze Neille rozważ te pomysły.

3. Chciałabym założyć własną drużynę piłki ręcznej!!!

4. Sekretarka w szkole to dobry zawód. Byłby sekretariat i ta sekretarka/sekretarz najlepiej dwóch byłaby odpowiedzialna za to, aby zapisać wszystkie dzieci do klas jakie sobie wybrały.

5. Klasy w szkole magii i wtedy w jednej klasie było by np. 10 uczniów i byliby wychowawcy i nauczyciele którzy by tam uczyli.

Jak jeszcze będę miała pomysły to napiszę.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#75 2008-07-21 20:33:07

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Milena napisał:

Długo tu Neille nie wchodziłaś widocznie. Rozważ te wszystkie pomysły których jeszcze nie zdążyłaś.

Wiesz, nie musisz mi mówić co mam robić. Wszystko w swoim czasie.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#76 2008-07-21 20:43:05

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

ok


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#77 2008-07-21 21:22:11

Marcel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 177

Re: Wasze pomysły co do forum

Ja mogę być tylko malarzem... Nie ma dla mnie innego zajęcia...


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Milena, Natasza, Klarisa, Melissa, Zuzanna, Magda, Nikita, Julka, Julia, Lilly, Robbie, Paweł

Offline

 

#78 2008-07-21 22:13:43

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Julia

Magiczne zdolności - dzięki Julia, wszystkie są bardzo fajne, na pewno je przyjmę. No może oprócz Wiedzy o HP
Policja - sama nie wiem... pomysł nie jest taki zły...
Sprzątaczka - lepiej, żeby była to sprzątaczka bez obowiązków ^^ Tak ot, po prostu.
Zakonnica - od kiedy zakonnice udzielają chrztu? xD Ale nie, nie będzie takiej pracy.
Straż pożarna - też w sumie nie wiem. Może lepiej, tal jak sprzątaczka - było by to bez obowiązków?
Osoba pracująca w banku - to bankier (chyba). Ale nie. Wolę nie oddawać użytkownikom spraw
związanych z pieniędzmi. To za duża odpowiedzialność i pokusa.
Rozmowy telefoniczne - już kiedyś kto podawał podobny pomysł. Ale stwierdziłam, że po co by to było, skoro jest i PW i profile użytkowników, gdzie możecie sobie pisać...
Wesołe miasteczko - można by się zastanowić nad szczegółami, np. jakie by miały być miejsca itd. I wtedy zrobić
Pogrzeby - hmm... a spróbuj postawić siebie w sytuacji takiej osoby, co bym usunęła konto, bo długo nie wchodziła: żyjesz sobie spokojnie w Miasteczku itd. Nagle gdzieś wyjeżdżasz/masz problemy z kompem/netem...itp. W końcu wchodzisz po tych kilku miesiącach/tygodniach i już się nie możesz doczekać, że zobaczysz Miasteczko aż tu nagle...komunikat! "Twoja candy nie żyje. Konto zostało skasowane". I jak byś się czuła? Przecież nic takiego ni zrobiłaś, nie było Cie tylko jakiś czas.

Milena

Milena napisał:

Zauważyłam ostatnio, że nie ma zbytnio zawodów. Wszystkie są zamknięte!

Są zamknięte, ponieważ było przepełnienie pracowników. Zresztą pisałam już w tym temacie, byście
podawali pomysły na nowe prace.

Punkty umiejętności - Już zrobiłam z tym porządek http://miasteczkocandy.pun.pl/viewtopic … 469#p11469
Sekretarka - Masz rację, to dobry zawód.
Klasy w szkole magii - Na razie szkoła magii sie jeszcze rozkręca więc potem się nad tym pomyśli.


Uff... no i dobrnęłam do końca posta ^^
I jeszcze pomysł ode mnie - co myślicie o nazwaniu Miasteczka "River City"? Lub jakoś inaczej?


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#79 2008-07-22 08:39:05

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Świetnie! ,,River City" to mi się nawet podoba. Ja innego pomysłu nie mam ale może ktoś inny coś wymyśli innego i może akurat będzie lepsze....


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#80 2008-07-23 11:52:19

Katsuko

Użytkownik

12629991
Skąd: tajne ;p
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1130
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

A policjanci mogli walczyś ze spaamen na MC i kasowali niepotrzebne psoty ( np. wiadomości z samym uśmieszkiem).


Pracuje jako: projektantka mody, lekarz, fryzjerka, nauczycielka
Znajomi: Janek, Kasia, Daniel, Aschley, Rayan, Wercia, Agnieszka.
Przyjaiele: Sabina, Janet, Joanna (przed zamknięciem mc)
Rodzeństwo: Kacper, Cathernie, Iga, Karnel. Moje drzewo genealogiczne
Kocham: Jego (XD), rysować, trylogie Dziecictwo, HP, fotograować, pływać
Lubię: Pesto, malować, robić ludziki z plasteliny (xD), przerabiać fotki w photoshopie (xD), jzyk japoński
Nie lubię/nie cierpię/nienawidzę: szkoły, hamstwa, swojego imienia, biegania, gry na flecie, różu, wredoty, szczucznych panieniek.

Oi minna!

Offline

 

#81 2008-07-23 15:13:27

Miśka

Miss Sierpnia 2008

839707
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 369

Re: Wasze pomysły co do forum

Praca
1.Jeśli jest projrktant mody to może też niech będą modele lub modelki- nie mam pomysłu co mogliby robić ale mogą po prostu być jako nowe zawody.

2.Bibliotekarz- też nie mam pomysłu co mógłby robić więc może po prostu być.

3.Stajenny- taka osoba pisałaby po prostu w stajni od czasu do czasu posta "czyści konie" , "zamiata stajnie" lub "czyści boksy". Można by było też wynająć stajennego do swojej prywatnej stajni.

4.Luzak- zauważyłam, że niektórzy urzytkownicy mający swoją stajnie nie mają czasu do niej zaglądać to taki luzak mógłby po prostu od czasu do czasu wchodzić do jakiejś stajni i pisać, że zajmuje się końmi czy jeździ na nich, albo po prostu mógłby nie mieć nic do zrobienia jak taksówkarz lub kelner.

5. Przewodnik- osoby nowe w miasteczku mogłyby poprosić taką osobę gdzie co jest i je oprowadzić


Pracuje jako: instruktorka jazdy konnej, rzecznik prasowy, pracownik agencji reklamowej
Znajomi:Kika, Muszelka, Justyna, Maggi, Beata, Julia, Oleńka, Mark, Fly, Alan, Rayan, Natasza, Amy, Milena, Jack, Wercia, Piotrek
_________________________________
Witam Goście
Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym

Offline

 

#82 2008-07-23 15:52:13

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Mam taki pomysł. Zrobiłabym darmową stronę internetową na www.stronygratis.pl i tam były by takie różne rzeczy candy. Zrobiłabym  strony i każda strona nosiłaby nazwę jakiejś candy. Potem byłyby podstrony i nosiły by nazwy np. album fotograficzny, biografia, itp. i kto chciałby tam swoje mieć takie rzeczy to pisałby do mnie na PW (ale fajnie by było jakby specjalna kategoria do tego była), że chciałby mieć taką stronę i chciałby mieć podstrony takie i takie i co ma w nich być a potem może dawać wiecej później. I wtedy można by na tą stronę wchodzić i wtedy się więcej dowiedzieć o takich candy, które tam mają swoje strony.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#83 2008-07-23 21:57:59

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Charlotte napisał:

A policjanci mogli walczyś ze spaamen na MC i kasowali niepotrzebne psoty ( np. wiadomości z samym uśmieszkiem).

Wolałabym jednak, żebym tylko ja mogła mieć możliwość kasowania
niepotrzebnych postów... Jakoś tak było by mi nie pewnie powierzać
komuś tą czynność.

Miśka

Modele lub modelki - w sumie miałam plany, żeby Pani Alice zrobiła to jako casting i było by tak
samo z modelkami jak z piosenkarzami i sportowcami.
Bibliotekarz - może po prostu być, tak jak mówisz.
Stajenny - no nawet dobry pomysł.
Luzak - hehe, niezła nazwa xD Ale od tego co piszesz, mógłby być po prostu ten stajenny.
Przewodnik - no hmm... dobrze by było, gdyby ta osoba była od dawna na forum. I tak myślę, że
zrobić taki temat jak z instruktorami, że tam nowi zadawali by pytania, gdzie co jest itp.

Milena
Łoł, zaskoczyłaś mnie ^^ Dobre, dobre, popieram ten pomysł (heh, co ja mówię, ja się zgadzam na niego).
Ale chciałabym zobaczyć taką próbną stronę, czyli jak by to miało wszystko wyglądać.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#84 2008-07-24 09:37:22

Natasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 89

Re: Wasze pomysły co do forum

ja jeszcze co do pracy..
to mam jeszcze kilka pomysłów;P
1.weterynarz_podobnie jak lekarz tylko , że candy przychodziłyby ze swoimi zwierzętami

2.nauczyciel pływania i ratownik_pracowaliby na basenie uczyliby candy pływać, zwracaliby uwagę czego nie wolno robić

3.detektyw_jakby ktoś wynają detektywa mógłby sprawdzać czy pary się niezdradzają_np. czy partner nie spotyka się z inną candy; albo drugi pomysł na niego to_mógłby znajdywać dawno zapomniane posty czyli ktoś cciałby znaleźć jakiś dawno napisany przez siebie post i taki detektyw by go słuchał_albo gdyby ktoś kupił coś w danym sklepie i tego by nie dostarczono to taki detektyw mógłby zobaczyć i dowiedzieć się co się stało z ty towarem.Mógłby  powstać nowy wątek: Biuro detektywistyczne

4.krawiec_gdyby jakaś candy nie mogłaby znaleźć w sklepach ubrania dla siebie pisałaby  tym krawcowi, a on starałby się takie ubranie znaleźć i pokazać je klijentowi

5.mogłaby jeszcze powstać POCZTA_np. jeśli by ktoś chciał komuś wysłać list miłosny_albo inny i niechciałby się podpisywać czyli wysłać tz.ANONIM to osoba pracująca na poczcie pisałaby PW do takiej osoby i podpisywała się że:
"osoba wysyłająca list nie chce bć rozpoznana, ae może pani/pan przeze mnie odesłać do tej osoby list"_wtedy możnaby było wyzucić wszystkie swoje rzale tej osobie.

6.listonosz_odnosiłby się do tego co napsałam powyżej, czyli to do niego  na PW pisaloby się treść listu i do kogo ma być on wysłany i czy ma przekazać od kogo jest wiadomość czy nie. A osoba, która dostalaby anonim moglaby odnaleźć listnosz, który mu ją dostarczył i poprosić o odesłanie odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Natasza (2008-07-24 09:50:25)


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Mark Miśka Justyna Monia Milena Charlotte Zuzanna Marcel Rayan
Witam Goście>333

Cierpienie to większa odwaga niż śmierć!>33

Offline

 

#85 2008-07-24 09:43:22

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

Oki, postaram się w miarę szybko zrobić tą próbna stronę.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#86 2008-07-24 09:58:50

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

a moze byloby cos takiego ze zrobic zjazd ale tutaj w MC!tak jak wycieczka byla. tam w tym zjezdzie wspominalibysmy rozne rzeczy z MC bo naprzyklad niektorzy nie wiedza kiedy powstalo miasteczko albo jaki byl 1 sklep albo 1 uzytkownik.
Co wy na to?


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#87 2008-07-24 10:34:06

Klarisa

Gość

Re: Wasze pomysły co do forum

Chciałabym dac  pomysł dla naille.

Pomysł polega na tym ,że Naille by zrobiła "Dom Gwiazd".
W "Domu Gwiazd"przebywały by sławne osoby jak aktorzy,piosenkarze,miss i takie inne ...
Dla osób (którzy nie są sławni)mogły by byc prace w tym domu gwiazd by pracowali
np. jako fryzjerka/fryzjer (by czesał/a włosy dla gwiazd) , makijażystkę/makijażysta
(był/a odpowiedzialny/a za makijaż) , kogoś kto był by odpowiedzialny za stroje i inne
i za to tez by były punkty.Dla tych
sławnych osób były by pełne luksusy w tym domu.
Bym zapomniała w Domu gwiazd  był by potrzebny tez redaktor/ka gazetki który/a by
pisała najnowsze wiesci lub fajne rzeczy ,aby gwiazda mogła by czytac takie tam.
Oczywiscie osoby które by pracowały by zarabiały do Domu Gwiazd  przydał by się też
jakis nauczyciel lub nauczucielka tanca który/a uczy nie tylko te
sławne osoby tanca lub
spiewu .Przydał by się też kto by robił gwiazdy z innych....


No i to chyba wszytsko co mogę powiedziec o tym domu gwiazd.


Piszcie czy ten pomysł wam się podoba....

Ostatnio edytowany przez Klarisa (2008-07-24 10:38:48)

 

#88 2008-07-24 10:44:08

 Pati M.

Miss Grudnia 2008                Miss Marca 2009                  Miss Kwietnia 2009

5185761
Skąd: ok. Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 1480

Re: Wasze pomysły co do forum

www.miasteczko-candy-dolls.pl.tl - to jest próbna strona. narazie z użytkowników tylko ja jestem.


Rodzina: Kuba, Błażej
Kumple: Neille, Janet
Praca: lekarz, nauczycielka muzyki, nauczycielka
Kariera: muzyk, piosenkarka, projektantka mody
Adres: ul. Corlands 14, Dzielnica Kryształowa
Dzieci: Madzia, Martyna, Kacper, Mikołaj
Data urodzenia: 10.02.1991
Imiona: Patrycja Magdalena
Nazwisko: Defeer
Wiek: 20 lat

Offline

 

#89 2008-07-24 10:57:54

Ina

Drugi Vice Burmistrz            Miss Września 2008

508829
Call me!
Skąd: zużyte pudełko po Kredkach o.O
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 611
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Milena napisał:

www.miasteczko-candy-dolls.pl.tl - to jest próbna strona. narazie z użytkowników tylko ja jestem.

Milena po co próbna strona.? W ogóle do czego? Nie rozumiem?


praca: nauczycielka sportowa, pomocnik burmistrza
znajomi:  Darick, Megan, Emka, Nikita, Alan, Neille, Miranda, Robbie, Nicol, Krystian, Patryk, Norbert < 33
przyjaciele: Nicol, Matts
miłość: Norbert < 3
lubi: sport, śpiewanie, muzykę, włochy, amerykę, polskę, wl, sarzyne ;dd
nie lubi: chamstwa, wredności i wgl.
rodzina: narazie brak ;ddd

piosenka: sasha stuning - to nic kiedy płyną łzy < 3

Offline

 

#90 2008-07-24 11:20:48

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Re: Wasze pomysły co do forum

Sharpey - czytała byś każdy post na stronie to byś wiedziała.

Co do strony - podoba mi się, ale jeszcze trzeba trochę dopracować i będzie git ^^


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora