Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2007-12-19 20:58:50

Hinata

Miss Stycznia 2008

10107201
Call me!
Skąd: Ostrowec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 53

Naruto

Oto kilka słów na temat mojej ulubiomej kreskówki pt"Naruto".Mozna ją obejrzec  na jetix o19.00.i na www.naruto.wbijam.pl

Wszystkie niezrozumiałe zwroty zostaną wyjaśnione pod tekstem

Życze miłej lektury

Historia Naruto zaczyna się, gdy Czwarty Hokage* w obronie Konohy** przed demonem lisem o dziewięciu ogonach, poświęca swoje życie, wiążąc przy tym demona w ciele nowo narodzonego chłopca. Naruto może czerpać z niemalże nieskończonych pokładów jego czakry***, a rany, które zdobywa po praktycznie każdej walce, goją się w oka mgnieniu (z czego chłopiec nie zdaje sobie sprawy). Ojcem Naruto był Namikaze Minato (czwarty Hokage), a matką Uzumaki Kushina, która pochodziła z nieistniejacej już wioski Wiru.
Naruto wychował się w samotności, bez rodziny, unikany przez starszych mieszkańców wioski, którzy dostrzegali w nim wyłącznie zapieczętowanego potwora. Sam czwarty Hokage pragnął, aby mieszkańcy Konohy traktowali go jako bohatera, który uratował wioskę. Dotkliwe kary, które zarządził trzeci Hokage za mówienie o przeszłości, powstrzymują starszych przed otwartą wrogością, jednakże ich niechęć w stosunku do Naruto przenosi się na jego rówieśników, którzy nie znają prawdy. Fakt ten bardzo martwi trzeciego Hokage, który podziela opinię swojego następcy i pragnie, aby Naruto żył wolny od uprzedzeń.

*Hokage-jest głównodowodzącym Konohy a takze najpotęzniejszym Shiobi w wiosce
**Konoha-to wioska ninja leząca w kraju ognia jest najwiekszą z wiosk istniejących w tym świecie.jak w kazdej wiosce,ninja nosza specjalne opaski z symbolem wioski  jest liść.Niektórzy mówią na Konohe "Wiosa Ukrytego Lisća"
***Czakra-ośrode energetyczny w ciele,czyli miejsce gdzie ma sie spotykać wiele kanałów energetycznych

  A  oto osobowość Naruto


Naruto dowiaduje się prawdy dopiero gdy miał13 lat, wcześniej sprawiając mnóstwo problemów wychowawczych (jednym z wielu jego pomysłów jest pomazanie wyrytych w skale głów Hokage farbą), chcąc w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, gdyż nie zna on powodu, dla którego jest unikany. Namiastką ojca stał się dla niego Iruka Umino, który jest nauczycielem z Akademii Ninja. Mimo że rodzice Iruki również zginęli podczas walki z demonem, jako jeden z pierwszych przezwycięża on swoje uprzedzenia i nie wini Naruto za ich śmierć, stając się w ten sposób jego pierwszym i najważniejszym przyjacielem.Naruto przyjacoiół znalazł równiwz w Sakurze Haruno i Sasuke Uchiha którzy należeli razem z nim do jednej grópy nr7.
Do wyróżników jego osobowości należy hałaśliwość i umiejętność zaskakiwania oraz niczym nie zrażone przekonanie, iż któregoś dnia zostanie największym Hokage w historii. Osiągnięcie tego celu ma zapewnić mu uznanie mieszkańców Konohy, a aby je zdobyć, Naruto trenuje bez wytchnienia.
Jego determinacja , szacunek i lojalność względem przyjaciół oraz miłość do Konohy sprawiają, że przyciąga do siebie wielu ludzi. Z drugiej strony potrafi też być osobą momentami nieznośną i dziecinną, co przejawia się głównie we wspomnianym już wcześniej hałaśliwym zachowaniu, wilczym apetycie i zamiłowaniu do śmiesznych przedmiotów min.jego piżama.Naruto posiada też wspaniały dar  Słowa Kakashiego jego nauczyciela - każdy kto go poznaje, zostaje jego przyjacielem
*Iruka Umino-Nauczyciel Naruto a także jego najleprzy przyjaciel.Naruto miał wielu przyjaciół jak juz wczesniej wspomniałam każdy kogo poznał Naruto został jego przyjacielem

A oto przyjaciele naruto

Sakura Haruno- wrażliwa inteligentna  w swoim roczniku była najmądrzejszą.Miała zwyczajne dzieciństwo w przeciwienistwie do  członków jej pózniejszej dróżyny.Sakura nie miała pewnosci siebie juz od czasów przedszkola ujawnił się  jej kompleks wysokiego czoła.
Dopiero InoYamanaka, najbardziej lubiana oraz najładniejsza dziewczyna w jej wieku, zaprzyjaźniła się z nią.Dzieki przyjażni z Ino, Sakura otworzyła się na innych.Z powodu niewątpliwej popularności  Sasuke Uchihy wśród dziewcząt ich przyjaźń zamieniła się wkrótce w rywalizację rozszerzającą się na wręcz każdy rodzaj codziennej aktywności  W większości wypadków jest ona nierozumiana i ignorowana, gdyż kłótnie te stają się często zabawne będąc  rozrywką dla obserwujących je przyjaciół W celu wyrównania poziomu tworzonych grup Sakura zostaje przydzielona do wspólnej drużyny z najgorszym uczniem w klasie, Naruto Uzumakim ,oraz z najlepszym, Sasuke.Cała drużyna zostaje oddana pod opiekęKakashiemu Hatake, który szybko zauważa walkę o względy oraz relacje panujące w grupie stwierdzając o Sakurze, że dziewczęta w jej wieku bardziej zainteresowane są miłością niż ninjutsu.

Sasuke Uchiha-jeden z ostatnich żyjących potomków swojego klanu Uchiha,który został zabity przez jego brata Itachiego Uchiha .Sasuke jest bardzo skryty nie lubi z nikim rozmawiac.Został przydzielony do drózyny7.
Jak twierdził na pierwszym spotkaniu"Nienawidzę wielu rzeczy i niczego specjalnie nie lubię. Nie mam marzeń, bo żyję rzeczywistością. Zamierzam wskrzesić mój klan i zabić pewną osobę...". Traktował on Naruto jak przyjaciela i jak wroga.Po spotkaniu z Orochimaru,który "podarował" mu pieczęć.Gdy w końcu dochodzi do walki między Sasuke i Naruto
Gaara-Jest znany również jako Pustynny Gaara lub Gaara z Pustyni.
Postać pod każdym względem podobna do głównego bohatera, Naruto. W przeciwieństwie do niego, Gaara zamknął się w sobie i jego celem stało się udowodnienie innym swojego istnienia poprzez mordowanie.Ponieważ tak jak naruto miał on zapieczętowanego w sobie demona.Demon w Gaarze to Shukaku potęrzny demon piasku,którego w Gaarze zapieczętował jego ojciec Trzeci Kazekage.Gaara był odrzucony przez ludzi podobnie jak Naruto.Pierwszy raz Naruto spotkała Gaare na egzaminie na junina w,którym Gaara walczył z Rockiem Lee,którego cieżko zranił.Jego następna walka była z Sasuke,lecz niespodziewanie na Konohe napadła wioska dżwięku razem z Orochimaru.Sasuke uciekał przed Gaarą w las ale ten i tak go znalazł. Na pomoc Sasuke ruszyli Sakura i Naruto z psem o imieniu Pukkun.Nadeszło do walki miedzy Naruto a Gaarą.W tej walce Gaara zmienił się w demona,który był w nim zapieczętowany.Naruto pomogła żaba ,którą prztzwał za pomocą techniki,której nauczył go jego nowy mistrz Yraya.Naruto powstrzymała Gaare,który był bardzo zdziwiony  tym że Naruto poswięcił by nawet życie za swoich przyjaciół.Ta walkoa uświadomiła Gaarze że nie warto winić ludzia za to co zrobiła mu jedna osoba.Gaara uważł że ma długo wobec Konohy i odwdzięczył się pomagając Naruto i jego przylaciołom w walce.
Hinata Hyūga-Bardzo nieśmiała i skryta w sobie dziewczyna z klanu Hyūga. Urodziła się w "głównym trzonie" rodu , jednak jej możliwości fizyczne i psychiczne, były znacznie poniżej przeciętnego członka trzonu. Dlatego postanowiono oddać ja do Akademii Ninja. Jako jedyna przedstawicielka płci pięknej nie jest zafascynowana siłą i urodą Sasuke, a jest zakochana w Naruto, który nie ma pojęcia o jej uczuciu i traktuje ją jako dobrą koleżankę. Jej największym marzeniem jest stać się jeszcze lepszym ninja. Na początku nie miała pewnosci siebie , przez co nie ukończła kilku misji, natomiast w grupie rzadko ujawniała swą opinię i ograniczyła się do wykonywania poleceń.
Należy do drużyny nr 8 wraz z Shino Aburame i Kiba Inuzuka. Ich opiekunem jest Kurenai Yuhi. W czasie Egzaminu na Chunina, dotarła do walk eliminacyjnych do 3 etapu, wtedy zmierzyła się z nienawidzącym "trzonu" kuzynem Neijm. Na początku była gotowa oddać walkę, jednak widok dopingującego ją Naruto, dodał jej pewności i woli walki. Mimo swej mężnej postawy, nie udało się jej pokonać Neji'ego, który zadał jej poważne wewnętrzne obrażenia.W tej walce stała się innym człowieiem,odażniwjszym i silniejszym miała również motywacje do rozwijania swoich umiejętnosćci.
Neji Hyūga -    Jego ojciec Hizashi Hyūga urodził się kilka sekund później od swojego brata Hiashi'ego Ojca Hinaty  dlatego też został przydzielony do bocznej gałęzi klanuHyūga . Podobnie Neji w wieku czterech lat został, naznaczony pieczęcią tak, aby główna rodzina mogła by go ukarać uczuciem cierpienia za jakiekolwiek nieposłuszeństwo. Jego zadaniem była ochrona sekretu Byakugana oraz młodszej o rok kuzynki Hinaty. Pewnej nocy, kiedy ninja z Kraju Błyskawicy próbował porwać Hinatę, jej ojciec Hiashi zabił go ratując córkę. Aby uniknąć wojny Hokage zawarł z Raikage układ, który polegał na tym, że Hiashi zostanie stracony. Ojciec Nejiego zaofiarował się, aby zamiast jego brata zginął on sam, jednak Neji o tym nie wiedział. Znienawidził "główny trzon" swojego klanu, myśląc, że stracił ojca, bo ten został do tego zmuszony.Jego największym atutem jest byakugan – białe oczy – potrafiące dostrzec układ witalny  i blokować jego tenteksu  przeciwnika. Należy do drużyny Gai'a wraz z Lee Rock i Tenten Pierwotnie wyznaje on zasadę, że wszystko zależy od przeznaczenia, a cel egzystencji człowieka jest jasny od momentu jego narodzin. Zmienia swoje spojrzenie na świat po przegranej walce z Naruto podczas trzeciej tury turnieju, którego uważał za gorszego od siebie.
Rock Lee-to najlepszy przykład na to, jak ciężką pracą można daleko zajść. Jego marzeniem jest udowodnić innym że ciężką pracą, , można zostać wielkim ninja. Nie posiada talentu do wykonywania technik ninjutsu czy też genjutsu, dlatego nigdy nie udało mu się wykonać najprostszej techniki, stając się obiektem kpin wśród rówieśników. Mimo że wielu mu powtarzało ze nie zostanie prawdziwym ninja, ten się tym nie zraził i uporczywie trenował swoje ciało, poddając je niezwykle ciężkiemu treningowi fizycznemu. Szczęśliwie zdał egzamin końcowy w akademii, stosując jedynie techniki taijutsu.
Shikamaru Nara- Pochodzi z klanu Nara, . Wyjątkowo inteligentny , lecz leniwy, przez co uważano go za mało zdolnego. Nieustannie określa wszystko jako „kłopotliwe”. Jego ulubionym zajęciem jest obserwowanie chmur oraz gra w go.Należy do drużyny nr 10 wraz Choji Akimichi i Jno Yamanaka.Jako jedyny z  tej grupy awansuje do chunina w czasie pierwszego swojego egzaminu podczas ataku naKonohe.Wspaniały lider oraz strateg, zdolny postawić swe życie na szali podczas misji. Podczas misji sprowadzenia  Sasuke do wioski jest nawet przywódcą drużyny. W odcinkach wypełniających dołącza do Akademii Ninja jako instruktor geninów

Ino Yamanaka-Kiedy była młodsza, pomogła Saurze przełamać kompleksy i jako jedyna nie wyśmiewała się z różowowłosej dziewczyny. Kiedy Sakura również zakochała się w Sasukei zdecydowała się zakończyć ich przyjaźń, Ino zaakceptowała jej decyzję, co jednak zapoczątkowało ich wzajemną rywalizację. Ino wyciągnęła do Sakury rękę na zgodę po ich walce  podczas egzaminu na chūnina. W akademii ninja uważana była za najlepszą kunoichi.
Ino jest pewna siebie i przebojowa, zawsze mówi to, co myśli. Czasami bywa szorstka, ale bardzo troszczy się o swoich przyjaciół i nigdy nie brakuje jej siły oraz woli walki

Reszte przyjaciół dodam potem



http://pl.wikipedia.org/wiki/Naruto_Uzumaki

Ostatnio edytowany przez Hinata (2008-03-26 17:27:48)


Pracuje jako: nikt
Znajomii: Jola, Neillé,Izotta,Kika,Emka,Annette,Wiktoria,Roksana,Julka,

Offline

 

#2 2007-12-20 18:35:04

Darin

Miss Kwietnia 2008

6205418
Skąd: jest Skurwiel?...xd
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 614
WWW

Re: Naruto

Też lubie NAroto


Pracuje jako: projektantka mody, kierownik lotniska, sprzedawca
Znajomi: Diana, Kika, Izotta, Klara, Megan, Emka, Roksana,
                   Nikita, Ania, Anastazja, Janek, Julia, Zuzanna, Shan, Nick
Frieends: Fly, Malacia, Zuzanna, Rołz , Natala, Jasper


http://www.deviantart.com/download/160508319/Alex_Pettyfer_Icons_by_Cleusiaczek.png
I ♥ ALEX PETTYFER

Offline

 

#3 2007-12-21 13:48:24

Klara

Użytkownik

8412172
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 35

Re: Naruto

Lubię Naruto:) Jest super Lubię bardzo Sakure Haruno  , Sasuke Uchiha i Rocka Lee


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Amelia , Annette , Janek , Kasia. i kasiula9087

  Ellos

Offline

 

#4 2007-12-31 12:05:24

Ewel

Miss Lutego 2008                      Miss Czerwca 2008

-
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 155

Re: Naruto

tez ardzo lubie NARUTO:) a najbardziej sasuke uchiha:*


Praca: projektantka mody, muzyk
Znajomi: Julia, Kika, Jola, Hinata, Maja, Klara, Neillé, Victor,Wojtek,Julia,Izotta
Lubię: herbatę , moją komórkę , kakao , kuchnię meksykańską.
Nie lubię/Nienawidzę: Pokemonów -najchętniej zabiłabym wszystkie ;x , jak ktoś po mnie ściąga , drechów , skinów , popu .
Kocham:moich przyjaciół , rock alternatywny , metal , reggae , ludzi takich jak ja ; D , fotografię , taniec , poezję,śmieszne filmiki,koncerty , gadać ze znajomymi na gg ; D
Moje hobby: fotografia ( moja pasja) , taniec , rozbawianie ludzi ,


`Bo czerwień jest kolorem krwi , maluję krwią na ciele mym i wbijam gwóźdź głęboko tak , by poczuć siłę i poczuć strach`

Offline

 

#5 2008-01-10 17:58:06

Izotta

Miss Grudnia 2007

4166644
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 61

Re: Naruto

popieram Amelie sasuke uchiha is the best..... I`m love


Pracuje jako: sprzedawczyni
Znajomi: Neillé, Kika, Amelia, Jola, Hinata, Wiktoria, Megan

Offline

 

#6 2008-01-10 18:31:43

Jola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 221

Re: Naruto

tez lubie naruto a sposrod nich: hinate sakure sasuke i kogos tam jeszccze


Pracuje jako: nikt
Znajomi: Emka, Hinata, Kika, Victor, Izotta, Diana, Annette, Megan, Darick, Roksana, Neillé, Nikita

Offline

 

#7 2008-02-26 20:53:18

Darin

Miss Kwietnia 2008

6205418
Skąd: jest Skurwiel?...xd
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 614
WWW

Re: Naruto

PS. Czy to prawda że 4 Hokage to ojciec Naruto ???


Pracuje jako: projektantka mody, kierownik lotniska, sprzedawca
Znajomi: Diana, Kika, Izotta, Klara, Megan, Emka, Roksana,
                   Nikita, Ania, Anastazja, Janek, Julia, Zuzanna, Shan, Nick
Frieends: Fly, Malacia, Zuzanna, Rołz , Natala, Jasper


http://www.deviantart.com/download/160508319/Alex_Pettyfer_Icons_by_Cleusiaczek.png
I ♥ ALEX PETTYFER

Offline

 

#8 2008-03-01 15:32:20

Ewel

Miss Lutego 2008                      Miss Czerwca 2008

-
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 155

Re: Naruto

tak Anette to prawda,to wlasnie on zapieczetowal w nim lisiego demona,i to on polegl w obronie wioski


Praca: projektantka mody, muzyk
Znajomi: Julia, Kika, Jola, Hinata, Maja, Klara, Neillé, Victor,Wojtek,Julia,Izotta
Lubię: herbatę , moją komórkę , kakao , kuchnię meksykańską.
Nie lubię/Nienawidzę: Pokemonów -najchętniej zabiłabym wszystkie ;x , jak ktoś po mnie ściąga , drechów , skinów , popu .
Kocham:moich przyjaciół , rock alternatywny , metal , reggae , ludzi takich jak ja ; D , fotografię , taniec , poezję,śmieszne filmiki,koncerty , gadać ze znajomymi na gg ; D
Moje hobby: fotografia ( moja pasja) , taniec , rozbawianie ludzi ,


`Bo czerwień jest kolorem krwi , maluję krwią na ciele mym i wbijam gwóźdź głęboko tak , by poczuć siłę i poczuć strach`

Offline

 

#9 2008-03-01 18:57:36

Ina

Drugi Vice Burmistrz            Miss Września 2008

508829
Call me!
Skąd: zużyte pudełko po Kredkach o.O
Zarejestrowany: 2007-12-29
Posty: 611
WWW

Re: Naruto

Wes mi sie to nie podoba zall.com Ale dobra może wam sie podobać xxD


praca: nauczycielka sportowa, pomocnik burmistrza
znajomi:  Darick, Megan, Emka, Nikita, Alan, Neille, Miranda, Robbie, Nicol, Krystian, Patryk, Norbert < 33
przyjaciele: Nicol, Matts
miłość: Norbert < 3
lubi: sport, śpiewanie, muzykę, włochy, amerykę, polskę, wl, sarzyne ;dd
nie lubi: chamstwa, wredności i wgl.
rodzina: narazie brak ;ddd

piosenka: sasha stuning - to nic kiedy płyną łzy < 3

Offline

 

#10 2008-03-05 09:55:56

Hinata

Miss Stycznia 2008

10107201
Call me!
Skąd: Ostrowec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 53

Re: Naruto

tak szczerze to on  mogł zapieczętowac tego demona nie bedąc jego ojcem no ale w 1 czy 2 odcinku było ze jego ostatnią wolą było zeby traktowano naruto jak bohatera krtóry uratował wisoske co tez nie musie swiadczyc o tym ze był jego ojcem bo w odcinkach nie było to prosto z mostu powiedziane ale sa podbni i mieli takie same charaktery wiec najprawdo podobniej on jest jego ojcem


Pracuje jako: nikt
Znajomii: Jola, Neillé,Izotta,Kika,Emka,Annette,Wiktoria,Roksana,Julka,

Offline

 

#11 2008-07-20 09:21:33

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Naruto

4th napewno jest ojcem Naruto, ajego ojcem chrzestnym jest Jiraya. A imie Naruto zostało mu done nacześc głównego bohatera pierwszej książki Jirayi


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#12 2008-07-24 10:03:48

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Naruto

ja lubie Naruto a moja ulubiona bohaterka to Hinata()i Ten Ten


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#13 2008-08-04 11:21:56

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Naruto

a Orangutana to nie lubisz... HE HE(Orangutan- Orochinaru)
Sasek jest zniesmaczony

Ja lubie... prawie wszystkich, ale tak naj to Temari, TenTen, Saska, Neji'a, Shikamaru itp.


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

#14 2008-08-05 12:20:22

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Naruto

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Zuzanna (2008-08-05 13:15:35)


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

#15 2008-08-05 13:21:25

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

Re: Naruto

a wypchaj sie

co deidadada (deidara) odrzucasz???

http://img80.imageshack.us/img80/1439/221700uxjsluqoto1sj0.gif

Ostatnio edytowany przez Wercia (2008-08-05 13:36:17)


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora