Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





  • Index
  •  » Książki
  •  » JAK POŚLUBIĆ WAMPIRA MILIONERA Kerrelyn Sparks

#1 2010-02-24 11:18:43

Melanie

Miss Lipca 2009                    Miss Urodzin 2009

9794941
Skąd: ja to znam...?
Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 886
WWW

JAK POŚLUBIĆ WAMPIRA MILIONERA Kerrelyn Sparks

http://www.wydawnictwoamber.pl/img/okladki/008500/008583.jpg


Roman Draganesti jest czarujący, przystojny, bogaty... i jest wampirem.
Wampirem, który stracił właśnie kieł, wgryzając się w coś, w co nie powinien.
Teraz ma jedną noc na znalezienie dentysty, zanim zostanie skazany na wieczność z krzywym zgryzem.

Sprawy Shanny Whelan też nie układają się za dobrze. Po tym jak była świadkiem morderstwa, jest następna do likwidacji na mafijnej liście. A jej dentystyczna kariera stoi pod znakiem zapytania, bo Shanna boi się widoku krwi. Kiedy Roman ratuje ją przed zabójcą, Shanna zastanawia się, czy znalazła mężczyznę, który sprawi, że jej życie nabierze kolorów. Czy jednak – choć wzajemne zauroczenie jest natychmiastowe i namiętne – zdoła przezwyciężyć strach i wyleczy Romana?
A jeśli tak, to co powstrzyma zakochanego Romana… przed jego naturą?




Moja opinia

To jest jedna z najlepszych książek, jakich do tej pory czytałam. Zmierzch przy niej leży i kwiczy
(oczywiście nie chcę urazić fanów)
Ta książka z pewnością nie jest dla dzieci, a przez większą jej część turlałam się po podłodze ze śmiechu.
Humor jaki ma w sobie zawarty jest niesamowity i ma bardzo wartką akcje, co sprawia, że szybko się ją czyta,
co szczerze powiedziawszy, nie specjalnie mi się podoba, bo każdą fajną książkę się szybko czyta, a przez głupie nie można przebrnąć.
Jednak wracając do tematu, w powieści Kerrelyn Sparks było też kilka fragmentów, przy których zrobiło mi się niedobrze,
ale to tylko dlatego, że jeszcze jestem trochę za młoda
Właśnie dlatego ta książka nie zalicza się do lektury dla młodzieży, tylko do tak zwanej "Literatury Pięknej".
Nie zrażajmy się jednak. Książka jest naprawdę boska.

Jeden z cytatów, które zapamiętałam (mała cząstka humoru całej książki):

główni bohaterowie stoją przy sklepie z papierosami:
- Nie palisz - zapytał Roman.
- Nie, a ty?
- Palę na słońcu. Się - dodał z rozbawieniem.


Podobały mi się również wampiry-ochroniarze Romana.
Byli to Szkoci i każdy z nich zamiast "tak" do głównej bohaterki mówił "Aye, panienko".
Podobał mi się również wątek wielkiej wiary w Boga i tego, że jest w stanie wybaczyć największe grzech każdemu,
nawet wampirowi, tylko takowy wampir musi w to uwierzyć.


Pracuje jako: projektantka mody, DJ, fryzjer w salonie, niania, ochroniarz na boisku szkolnym
Znajomi: Roberta,Różyczka,Martysia,Julia,Malwina,Damian,Charlotte,Magda,Neillé,Lilly,Paweł,Miśka, Aiko,Kajka,Victor,Akira,Izaura,Shan,Iga,Nick,Sean,Viki,Alfred & Mathew,Nicole,Dominika,Jasper,Ola,Anna,Ray,Sara,Rołz,Emmett,Esme,Kornel,Natala,Bartek,Carralo
Kumple: Zuzanna, Maciek, Nina, Janet
Chłopak: Matts
Rodzinka: Moje Drzewo Genealogiczne [rozszerzone]
Lubi(czyt. kocha) : Rodzeństwo, WŁOCHY, Wampiry, Twilight, Vampire Diaries, książki, rysować, grać na gitarze(uczę się), pisać pwieści, muzykę (OneRepublic, Miley Cyrus, Taylor Swift, Amy MacDonald, Linkin Park, Yirumę), lody miętowe i pistacjowe, Taylora Lautnera
Nie lubi: różowego, arogancji, ignorantów, powierzchowności

Cześć Goście

Offline

 
  • Index
  •  » Książki
  •  » JAK POŚLUBIĆ WAMPIRA MILIONERA Kerrelyn Sparks

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora