Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2008-12-25 13:33:25

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Żegnajcie... a może do widzenia?

http://sl.glitter-graphics.net/pub/752/752599i6dna4sn2z.gif


Nadchodzi taki czas, kiedy musimy się rozstać...
Wszystko ma swój koniec. Nawet Miasteczko. Dnia 01.01.2009 zostanie ono oficjalnie zamknięte,
ale jeszcze przed tym odbędzie się Pożegnalna Sylwestrowa Impreza.

Tyle razem przeszliśmy. Dziękuję Wam za to bardzo serdecznie. Niedawno pisałam, że
mam nadzieję, że za rok będę mogła napisać kolejną historię Miasteczka. Lecz ta historia
kończy się właśnie tutaj.

Pytacie - czemu? ale jak to?
A tak to. Sami widzicie, że forum nie cieszy się już taką popularnością, jak kiedyś. Ja
rozumiem - szkoła i tak dalej. Ja też już wejdę tu tylko na chwilę i znikam. Nic się
nie dzieje. Cisza. Zupełna cisza. Po co to dalej ciągnąć? Po co patrzeć na to wszystko
i głowić się, co tu zrobić, jak i tak nic już tu się nie da "wcisnąć"? Sami przyznajcie - tu nie ma
już nic do roboty. Wszystko się znudziło, spowszedniało.

Postanowiłam więc zamknąć forum. Zablokować rejestracje i możliwość pisania postów. Wszystko
zostanie na pamiątkę. Miło będzie czasem tu wejść i powspominać stare czasy...
A kto wie, może przyjdzie taka chwila i Miasteczko odżyje...?



Przepraszam i zarazem dziękuję.
Przepraszam, że zaniedbywałam Miasteczko. Może to moja wina, że upadło? Przepraszam, że teraz
je zamykam. Przepraszam, że tak to wszystko wyszło i że tak to się kończy.
Dziękuję za tyle miłych chwil. Za przebrnięcie przez trudne początki. Za wszystkie imprezy, konkursy.
Za te cudowne pomysły. Za wycieczki, Wasze sklepy, gazetki, pamiętniki, grupy, hodowle, kółka zainteresowań, śluby, rozwody... wszystko. Za to że byliście.




.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora