Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2007-10-27 14:05:01

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

FAQ szczegółowe

Z powodu zwiększającej się ilości Waszych pytań stworzyłam FAQ szczegółowe. Zapraszam do czytania.

1. Jak wejść do Miasteczka Candy?
Odp. Nie ma czegoś takiego jak "wejście do Miasteczka". Po prostu - rejestrujesz się, akceptujesz konto, ja tworzę Ci profil i wszystko!

2. Co zrobić, aby mieć pracę?
Odp. Wchodzisz do kategorii "Praca", szukasz jakiegoś zawodu dla siebie pamiętając o tym, że każda praca ma swoje obowiązki, które trzeba wypełniać. Warto jest się gdzieś zatrudnić, bo pensje są naprawdę wysokie.

3.  Chciałabym/chciałbym mieć sklep. Co muszę zrobić?
Odp. Najpierw wgrywasz obrazki towarów, które chcesz sprzedawać na www.imageshack.us , po ich wgraniu wchodzisz do kategorii "...sklepy użytkowników", klikasz napis po prawej stronie pod lub nad tematami "Nowy Wątek", następnie wstawiasz towary do posta tak samo jak robiłaś/łeś to z candy. Pod każdym z nich piszesz cenę i opis, dajesz OK i gotowe. Pamiętaj tylko o nazwaniu swojego sklepu

4. Jeśli mam już sklep to co muszę zrobić, żeby sprzedać komuś towar?
Odp.Kiedy ktoś kupuje w Twoim sklepie towar, ty nie musisz się martwić sprzedażą. Wszystko załatwiam ja

5. O co chodzi ze znaczkami, monetami i muszelkami?
Odp. Tutaj znaczki, monety oraz muszelki można "zbierać" tak jak w realu. Są one takim jakby urozmaiceniem forum.

6. Kupiłam w miasteczkowym sklepie towar, ale nie ma go w moim profilu, dlaczego?
Odp. Być może sklepikarzy nie ma teraz na forum i nie mają jak tego zatwierdzić. Jeśli jednak są to może po prostu załatwiają inne sprawy, a zrealizowanie zamówienia wykonają za chwilę.

7. Dlaczego tam, gdzie piszę posty, nie ma z lewej strony obrazka z moją candy?
Odp. Możliwe, że Neillé nie miała jeszcze czasu, aby go zrobić. Ale nie martw się, na pewno to nie potrwa długo.

8. Czy można mieć dwie lub więcej candy?
Odp. Można mieć nieograniczoną ilość kont. Oczywiście zawsze można też prosić o usunięcie któregoś z nich.

9. Czy mogę zmienić imię mojej candy?
Odp.Tak. Musisz wejść do tematu o zmienianiu imion i napisać jakie ma być Twoje nowe imię. Pamiętaj, że wraz z imieniem candy zmienia się Twój nick.

10. Jak zmienić ubrania mojej candy?
Odp. Tutaj jest odpowiedź.

11. Czy mogę mieć więcej niż jedną pracę?
Odp. Tak. Możesz mieć max. 5 prac.

12. Jak chodzić do szkoły?
Odp. Po zapisaniu się do szkoły musisz chodzić do biblioteki, aby czytać książki i tym samym zdobywać oceny. Nauczyciele zadają też niekiedy zadania domowe i trzeba je wykonywać. Odwiedź którąś szkołę, pooglądaj i poczytaj - dowiesz się więcej.

13. Skąd wziąć towar do sklepów?
Odp. Np. z blogów o adopcjach candy, tam jest tego dosyć dużo. Jeśli znasz mniej więcej Angielski to możesz się zarejestrować na www.neopets.com i powchodzić do różnych sklepów na tej stronie i pościągać z nich towary. Jeśli chcesz mieć ubrania w swoim sklepie to wchodzisz na stronkę do robienia candy (np. Elouai), zmiejszasz trochę okienko, a ubrania przeciągasz na pulpit.

14. Jak pójść na łąkę, Błękitny Wodospad itp?
Odp. Wchodzisz do tematów z nimi i w treści posta piszesz w gwiazdkach
co robisz (np. *siada na ławce*), a myślnikami zaznaczasz swoje
wypowiedzi (np. - Cześć, Basia!).

15. Jak sprawdzić ile mam na koncie pieniędzy?
Odp. Szukasz swojego profilu i gdzieś w nim powinno pisać "Stan konta: XXX złc"

16. Skąd wziąć dokument ukończenia szkoły, jeśli chcę studiować?
Odp. Należy udać się do sekretariatu.

17. Po co jest OffTopic?
Odp. Po to, żeby czasem ochłonąć od candy i porozmawiać dowolnie na różne tematy

18. Co można wygrać w konkursach?
Odp. To zależy od jego rodzaju. Można wygrać pieniądze, jakiś ciuch, przedmiot... itd!

19. Co się stanie, jeśli wezmę z kimś w Miasteczku Candy ślub?
Odp. Wtedy małżonkowie muszą zadecydować w czyim pokoju będą mieszkać. Po podjęciu decyzji
wszystko zostanie połączone.

20. Czy można mieć dzieci?
Odp. Tak, jeśli masz powyżej 17 lat i jesteś kobietą w Miasteczku.

21. Jak kupować w sklepach?
Odp. Aby kupować w sklepach należy napisać posta w odpowiednim temacie ze sklepem.
Treść posta musi zawierać listę zamawianych produktów.
Kiedy zobaczę Twojego posta z zamówieniem, dodam te artykuły do Twojego profilu, zabiorę z konta sumę zapłaty za artykuły i zatwierdzę wszystko w edycji Twojego posta pisząc: ZROBIONE!

22. Czy można jakoś wejść do swojego mieszkania?
Odp. Dosłownie nie.

23. Jak dodać znajomego i/lub przyjaciela do swojej sygnaturki?
Odp. Wchodzisz w Profil (na górze w menu) -> Sygnatura / Avatar -> Uzupełniasz w odpowiednim miejscu.


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wierszek.pl fishingsuperstars Krynica Morska pokoje hydraulik warszawa materace janpol