Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-08-15 13:47:25

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

DRUGIE urodziny forum tuż tuż!

http://img200.imageshack.us/img200/8249/1585bl.gif



Jakże to zleciało! Jeszcze niecałe dwa tygodnie to drugich urodzin forum!
Zaraz zabieram się do zakładania tematu, jak w tamtym roku - Jak chcecie spędzić urodziny Miasteczka? Trzeba też powoli przygotowywać atrakcje i inne bajery...

Tymczasem, co nowego?
W Rejonie Centralnym powstały nowe ulice. Jednak nie są to ulice do zamieszkania, tylko do zwiedzenia! Jednak, jak widzę, nie cieszą się zbytnią popularnością... może czas to zmienić? Do Miasteczka zawitali również pierwsi bliźniacy - Andrew & Mathew, bracia naszej Fly. "Siedzą" na jednym koncie i prowadzą ciekawe życie
Głosowanie na Miss i Mistera Sierpnia 2009 dobiega końca. I chyba wiadomo już kto wygra xD Ale ciiii, czekamy do jutra. ^^
Powstała możliwość nadania sobie drugiego imienia. Pomysł ten wyszedł nieźle, bo już około 10 osób z niego skorzystało. W szpitalu powstała nowa sala im. Michaela Jacksona oraz sala weterynaryjna. Miałam zamiar jeszcze nieco rozbudować szpital, ale nie mam pomysłu na nowe sale. Może Wy jakieś macie?
Wgl nareszcie Strefa Gwiazd ruszyła! Mamy kilka nowych gwiazd (Michael Jackson, Pati M. Miley), które starają się jak mogą, aby rozwinąć swoją karierę i zapewnić dobrą rozrywkę mieszkańcom. Wydali już swoje pierwsze płyty, zorganizowali koncerty oraz trasy koncertowe, założyli funcluby, zbierają pieniądze na cele charytatywne... jednym słowem - podziwiam ich! Oby tak dalej!
A wczoraj postanowiłam trochę zmienić zasadę kółek. Skasowałam kategorie i wszystkie kółka przeniosłam do pojedynczych tematów. Od razu wygodniej, a w dodatku teraz każdy może założyć swoje kółko! Szczegóły - tutaj.
Ostatnio obserwuję dział Pamiętniki i widzę, że co raz więcej mieszkańców je pisze ^^ To dobrze. Dobrze, że na coś się ten dział przydaje i ludzie z niego korzystają.
W Rejonie Południowym, w Domu Dziecka przybyła masa nowych pociech. Zaopiekujcie się nimi! Ja też niedługo jakieś bejbi zaadoptuję... Nie wiem, czy wiecie, ale zmieniłam wiek z 15 na 21 xD


Czy to wszystko? Nie wiem xD Chciałabym pisać częściej newsy, zobaczymy jaki mi to wyjdzie.
Mata ne! ;*


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#2 2009-08-20 09:14:57

Fly

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 471

Re: DRUGIE urodziny forum tuż tuż!

Ja bym chętnie obleciała te wszystkie miejsca, ale Zuzanna zapomniała mnie wypisać ze szpitala oO'
Ale wole poczekać, aż mnie wypuści. Dlaczego to pisze? oO'
No cóż, chciałam, żeby Fly uciekła ze szpitala xD

Ostatnio edytowany przez Fly (2009-08-20 09:16:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora