Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze świętaPogadaj z nami, wejdź na czat
#1 2009-07-17 12:04:04

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Kolejny news, kolejne wieści ze świata Miasteczka

http://img303.imageshack.us/img303/1893/minikwiat0ov.gifDużo się ostatnio dzieje w Miasteczku. Jak nie nowe prace to kraje... i inne atrakcje.
Jak już wspomniałam wyżej i w poprzednim newsie, stare prace zostały usunięte (tylko kilka z nich zostało) i przyszły nowe. Każda jest związana z jakimś miejscem w MC. A to pracownik, a to kierownik... zresztą sami zobaczcie CV zostały trochę uproszczone, teraz tylko wystarczą podstawowe dane i punkty umiejętności (szczegóły CV w regulaminie prac). Tabela zarobków została wczoraj zaktualizowana, wyszło na to, że niektórzy mają więcej niż 5 prac, ale to się wytnie xD
Kraje zostały prawie ukończone, póki co mamy do dyspozycji trzy - Banana Island, Marsland, Luckingreen. Ten ostatni jeszcze nie ma żadnych miejsc, ale w najbliższym czasie się to zmieni. Do reszty myślę, że jeszcze dojdą jakieś hotele czy coś i wsio Kasa na lotnisku jest już czynna więc zapraszam na podróż.
Jako że bardzo dużo osób opuściło Miasteczko i wiele kont jest nieaktywnych, w dodatku na niektórych zostało napisane tylko parę postów, postanowiłam zrobić sprzedaż kont. W temacie zawarta jest lista kont do wykupienia, cena każdego równa się cena napisanych na nim postów razy 100. Więc ogólnie niedrogo. Cztery konta zostały już sprzedane.
Na Aukcjach można wylicytować około 20 miasteczkowych parceli. Jak na razie jednak widzę, że słabo to idzie... pamiętajcie, że macie czas tylko do 19.07.2009 godz. 0:00! Co do Miasta jeszcze, parcele te zostały przeniesione do osobnej kategorii (Parcele na własność). Aha, i nie wiem czy zauważyliście, ale sklepy zostały przeniesione jednej dużej kategorii Sklepy. Kilka z nich zostało połączonych, żeby nie było tego za dużo. Chociaż i tak wyszły 3 strony sklepów... (tematów na stronę jest 50 więc mamy około 100 sklepów).
Od teraz prowadzenie gazetki nie jest już pracą. Jest to jedynie dostępna przyjemność dla każdego. Macie do wyboru dwa rodzaje gazetek - pisemną lub graficzną. Nie bójcie się, piszcie gazetki i będzie ciekawie!
Na górze forum zostało dodanych kilka odnośników. Ot tak, żeby ułatwić sobie życie. Są to: Mieszkańcy, Miasto, USC, Sklepy, Praca, Gazetki, FAQ. Więcej się chyba nie zmieści.
W mieście powstał Dom Dziecka na życzenie użytkowników. Od teraz każda candy, która ukończyła 18 lat, może zaadoptować dziecko. Adopcja jest łatwa, wystarczy wybrać dziecko i napisać powód, dla którego właśnie je chce się zaadoptować. Trzy pociechy znalazły już swój nowy dom i rodzinę Drugim nowym i ważnym miejscem w MC jest... Cmentarz. Leżą tam ci, którzy skasowali swoje konta, a są to: Roofi, Ewelina, Miranda, Klarisa, Sherry. Jest tam również Natasza, która, jak niektórzy użytkownicy może jeszcze pamiętają, popełniła samobójstwo z załamania...
Chatbox na dole forum został usunięty na rzecz czatu powyżej xD W ogłoszeniach zostały dodane święta. Mamy kilka ciekawych świąt, ale do każdego daleko... Może dorobimy jeszcze jakieś? xD A wiecie, że zapomnieliśmy o Dniach Tańca i Muzyki...? Najbliższe święto to... sami zobaczcie

Pozdrawiam! ;*


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wodomierze wrocław Choose from 163 Telluride hotels with huge noclegi Jarosławiec