Ogłoszenie


Wpisz się do Księgi Gości!

Całe forum podlega ochronie praw autorskich!
Wszystkie prawa zastrzeżone! / All rights reserved!



Dziękować Wszystkim!
Miasteczko powraca! Zdaje się, że już na dobre ;]


Chcesz dołączyć do Miasteczka Candy?
Zarejestruj się, a następnie zaakceptuj swoje konto, by zostać mieszkańcem! Nie pożałujesz!



Powrociłaś/łeś do Miasteczka po długim czasie i nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że zgłosisz się po nowy avatar, a Twoje konto zostanie przywrócone!



Ważne ogłoszenie, które musicie przeczytać.

Nasze święta











Pogadaj z nami, wejdź na czat





#1 2009-07-15 11:26:31

Neillé

Admin

5794459
Skąd: ja mam ten ołówek?
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 1707
WWW

Wakacje w pełni! :D

http://img373.imageshack.us/img373/8199/miniparasolka1or.gif



Sześć edycji Miss i Mistera 2009 za nami. Rekordową liczbę wygranych pobili Matts i Patrycja, zyskując maksymalną liczbę tytułów. Od razu ważna informacja - nie będą oni mogli już brać udziału w kolejnych konkursach na Miss i Mistera... Przykro mi, to nie jest moja decyzja o tych tytułach, taki jest już serwis pun.pl, że więcej się nie zmieści pod nickiem. A tymczasem zapraszam na kolejną edycję!
Wycieczka do Camiami nie było udana, muszę przyznać ze smutkiem. Nic się nie działo, była kompletna cisza. A szkoda, chociaż myślę, że na te wakacje jeszcze może coś się zrobi! xD
Od wczoraj stopniowo zostają wprowadzane nowe prace, wszystkie stare zostały skasowane. Każda nowa praca będzie wiązała się z jakimś miejscem i czynnością w Miasteczku. Ci, którzy pracowali w tych starych pracach, zostali po prostu pozbawieni ich, a tabela zarobków jak na razie jest w budowie.
W budowie jest również nasze Lotnisko. Można zobaczyć tam już dwa kraje - Banana Island oraz Marsland. Przypuszczam, że pojawi się jeszcze jeden, może dwa. Obrazki do miejsc w tych krajach mam już na komputerze, tylko czekają na posegregowanie i dodanie na forum. ^^
U góry możecie podziwiać nasz nowy czat. Zapraszam na niego wszystkich mieszkańców! Miła atmosfera, dużo opcji (m.in można razem porysować, pograć w coś bądź oglądnąć film na YT). Ja pojawiam się tam pod nickiem Ichi_aka_Neillé. Ichi to skrót od Ichigatsu (po japońsku Styczeń), mojego nicka z innego forum, na którym jest również taki czat.
No i moi mili... powolnym krokami zbliżają się kolejne urodziny... taaak xD To już drugi rok! Ale do 28 sierpnia mamy jeszcze sporo czasu więc na razie nie ma o czym gadać.

Pozdrawiam wakacyjnie ;*


.moja praca. burmistrz, bankier, sprzedawczyni, projektantka mody
.znajomi. Anusia, Tina, Hinata, Kika, Nikita, Emka, Megan, Amelia, Maggi, Adrienne, Malwina, Justyna, Angel, Sabina, Mark, Eva, Jakub, Magda, Amy, Jack, Eric, Miley, Damian, Agnieszka, Nick, Mitchie, Sandra, Nicol, Akira, Sophia
.kumple. Zuzanna, Fly, Zuza, Amanda, Angelika, Patrycja, Ina, Katsuko
.rodzina. Mama, Tata, Victor, [drzewo genealogiczne]
.lubi. Japonię, konie, rysować, słuchać muzyki [evanescence, dead by sunrise, linkin park, within temptation, trading yesterday, 30stm, red], pisać wiersze/opowiadania, fotografię, słodycze, upalne dni, komedie i horrory, herbatę z cytryną, ciekawe gadżety
.nie lubi. dzieci neo, chamstwa, ludzkiej głupoty, nudy, deszczowych dni, komputerów bez Internetu
.kocha. (patrz lubi), rodziców, brata, tego jedynego jeszcze brak (w MC)

...

Offline

 

#2 2009-07-15 11:46:08

Zuzanna

Miss Lipca 2008                    Miss Sierpnia 2009                  Miss Września 2009

3066942
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1671
WWW

Re: Wakacje w pełni! :D

dzięki za pozdrowienia mam nadzieje, ze jesczze sie cos wymysli, chetnie bym wyjechała tez pozdrawiam : )=


Rodzina  Moja Rodzinka
Przyjaciele: Melanie, Janet, Nina, Fly, Neille
Pracuję jako: projektantka mody, bibliotekarka, kierownik biura matrymonialnego, przedszkolanka, nauczyciel sztuki, lekarz
Znajomi: Janek,Neillé,Cleo,Fly,Ania,Kika,Viki,Magda,Patrycja,Nick, Sandra,Mick, Sophia, Akira, Shan

Lubię: książki, dobrą muzę (OneRepublic, Amy Macdonald, Wilki), koty,prowadzić pamiętnik, moje przyjaciółki, pisać opowiadania, Anglię.
Nie lubię: nudnych książek, osądzania ludzi po pozorach, dzieci neo, ludzi wchodzących mi w drogę, kiedy coś mi nie wychodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora